Strona główna Sport Inne Bardzo udany start Rekina podczas Świdnickiej Gwiazdki

Bardzo udany start Rekina podczas Świdnickiej Gwiazdki

0

Zawodnicy KS Rekin Świebodzice rywalizowali w dniach 14 i 15 grudnia w Międzynarodowych Zawodach Pływackich „Świdnicka Gwiazdka 2012”. Świebodziczanie spisali się dobrze zdobywając w sumie 25 medali (9 złotych, 10 srebrnych oraz 6 brązowych).

Na podium stawały także sztafety 4×50 m stylem dowolnym. W kategorii 13 lat nasz zespół sztafetowy w składzie: Strzępek, Ołdak, Apołenis, Ryszawy uplasował się na trzecim miejscu. W kategorii 10 lat drużyna w składzie: Zawadzka, Matusewicz, Grylewicz, Knihnicki stanęła na najwyższym stopniu podium. Zespół w kategorii 9 lat w składzie: Obajtek, Woliński, Jachym, Krzan zajął drugie miejsce, podobnie jak ekipa 8 latków w składzie: Giezek, Chryplewicz, Pichurska, Biełous. Najmłodsza sztafeta 4×25 m stylem dowolnym wywalczyła pierwszą pozycję startując w składzie: Cajzer, Świdnicka, Bak, Glejzer.

Ponadto nasi zawodnicy odbierali nagrody specjalne za sumę punktów wielobojowych: