Strona główna Sport Piłka ręczna Z Olimpią o „cztery punkty”

Z Olimpią o „cztery punkty”

1

Po dobrym, chociaż przegranym meczu z liderem I ligi Gwardią Opole, piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica drugi raz z rzędu zagrają przed własną publicznością. W sobotę 24 listopada rywalem podopiecznych Krzysztofa Mistaka i Krzysztofa Terebuna będzie Olimpia Piekary Śląskie.

 

Będzie to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Wystarczy rzut oka na tabelę. ŚKPR z siedmioma punktami na koncie jest dziesiąty. Dwa punkty więcej ma piąty zespół z Końskich, a dwa punkty mniej będąca już w strefie spadkowej Olimpia…

 

Oba zespoły nie mają ostatnio dobrej passy przegrywając trzy ostatnie mecze. Przed tygodniem były jednak blisko sprawienia sensacji. ŚKPR po kapitalnej pogoni uległ faworyzowanej Gwardii Opole 27:28, natomiast Olimpia, także jedną bramką (29:30) przegrała z wiceliderem – Nielbą Wągrowiec.

 

Historia kontaktów obu siódemek wypada idealnie na remis. W poprzednim sezonie ŚKPR wygrał w Świdnicy 29:25 i w identycznych rozmiarach uległ na wyjeździe. Meczowi tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród.

 

Tym razem do wygrania będą:

Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej

Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej

Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego

Karnet na cały sezon na meczu ŚKPR-u

 

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Olimpia Piekary Śl., sobota 24 listopada, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci do lat 12.

 

Poprzedni artykułDo Świdnicy zawitają także Czesi
Następny artykułTaksówkarze po przeprowdzce