Strona główna Sport Inne Do Świdnicy zawitają także Czesi

Do Świdnicy zawitają także Czesi

0

Już niebawem odbędą się III Świdnickie Otwarte Mistrzostwa Dzieci w Judo. Młodzi zawodnicy na tatami pojawią się w tą niedzielę 25 listopada w hali na osiedlu Zawiszów.  Początek zawodów o 10.00.

 

Na czterech matach zobaczymy młodych judoków z roczników 2000-2007. Ubiegłoroczne zawody zgromadziły niemal 150 zawodników z dolnośląskich klubów. W tym roku jest szansa na większą liczbę zawodników, a swój udział zapowiedzieli także Czesi. Warto zauważyć, że to właśnie Dolny Śląsk jest prawdziwym zagłębiem judo. Ten sport trenuje się nie tylko w uznanych klubach takich jak Gwardia Wrocław czy AKS Strzegom, ale także w kilkunastu młodszych ośrodkach w tym od 2003 roku także w UKS Judo Świdnica.

Zgłoszenia do udziału w Mistrzostwach przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do godziny 15.00 w dniu 23 listopada pod adresem [email protected]. Zawodnicy nie zgłoszeni elektronicznie nie będą mieli prawa startu w zawodach.

 

Więcej informacji: http://www.judoswidnica.pl/index.php?page=aktualnosci&artykul=45

Organizatorzy: UKS Judo Świdnica, OSiR Świdnica i Urząd Miasta w Świdnicy zapraszają młodych sportowców do udziału w zawodach, a wszystkich miłośników judo do zajęcia miejsca na trybunach i zapewnienia gorącego dopingu.

 

Poprzedni artykułOstrzegają przed zimą
Następny artykułZ Olimpią o „cztery punkty”