Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend w pigułce

Piłkarski weekend w pigułce

1

Swoje kolejne mecze rozegrały drużyny grające w III i  IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań.

 

III liga

Ilanka Rzepin –Promień Żary 2:1

Piast Karnin- Lechia Zielona Góra 1:4

Orzeł Międzyrzecz- Bielawianka Bielawa 0:4

Ślęza Wrocław- Polonia Świdnica 2:1

Sprotavia Szprotawa- Lechia Dzierżoniów 3:1

Pogoń Świebodzin- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:3

Foto- Higiena Gać- Polonia Trzebnica 0:2

 

IV Liga

Olimpia Kowary- Karkonosze Jelenia Góra 1:0

AKS Strzegom- Pogoń Oleśnica 2:0

GKS Kobierzyce- Piast Nowa Ruda 2:1

Granica Bogatynia- Orla Wąsosz 2:0

Piast Żmigród- Nysa Kłodzko 1:0

Miedź II Legnica- Łużyce Lubań 11:2

Sokół Wielka Lipa- Piast Zawidów 0:0

Nysa Zgorzelec- Orkan Szczedrzykowice 1:5

 

Klasa okręgowa

Unia Złoty Stok- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:1

MKS Szczawno Zdrój- Stal Świdnica 3:2

Victoria Świebodzice- Trojan Lądek Zdrój 4:4

Grom Witków- Bielawianka II Bielawa 2:3

Iskra Jaszkowa Dolna- Kryształ Stronie Śląskie 2:1

Zjednoczeni Żarów- Piławianka Piława Górna 5:1

LKS Bystrzyca Górna- Karolina Jaworzyna Śląska 0:1

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Zieloni Mrowiny- Biały Orzeł Mieroszów 3:2

Włókniarz Głuszyca- Wenus Nowice 3:1

Granit Roztoka- Skalnik Czarny Bór 3:0

Rawa Boleścin- Gwarek Wałbrzych 1:2

Zagłębie Wałbrzych- Sudety Dziećmorowice 2:2

Górnik Boguszów- Gorce- Victoria II Świebodzice 0:0

Czarni Wałbrzych- Zdrój Jedlina Zdrój 3:3

Cukrownik Pszenno- Nysa Kłaczyna 4:0

 

Grupa II Wałbrzych

Sparta Ziębice- Ślęża Ciepłowody 3:1

Polonia Ząbkowice Śląskie- Skałki Stolec 0:0

Czarni Sieniawka- Zieloni Łagiewniki 1:2

Delta Słupice- Błękitni Owiesno 2:1

Orzeł Mąkolno- Niemczanka Niemcza 1:2

Wieża Rudnica- Boxmet Piskorzów 4:2

Lechia II Dzierżoniów- Błękitni Niedźwiedź 10:2

Koliber Uciechów- Zgoda Grodziszcze 5:3

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Orzeł Witoszów- LKS Piotrowice Świdnickie 1:3

Błękitni Słotwina – Płomień Dobromierz 1:0

Wierzbianka Wierzbna- Zryw Łażany 3:2

LKS Wiśniowa- Błyskawica Kalno 4:6

Granit Rogoźnica- Grom Panków 2:0

WKS Goczałków- Wodospad Zastruże 7:2

Unia Jaroszów- Tęcza Bolesławice 3:2

Herbapol Stanowice- Spółdzielca Marcinowice 2:1

 

Grupa II Świdnica

Orzeł Piława Dolna- Gryf Burkatów 5:1

Sparta Oleszna- Piast Jaźwina 3:0

Sparta Ostroszowice- Dąb Mościsko 4:2

LKS II Bystrzyca Górna- Płomień Makowice 2:5

Kłos Lutomia- LKS Dobrocin 1:1

Klubokawiarnia Roztocznik- Zryw Gola Świdnicka 1:0

Victoria Tuszyn- LKS Gilów 6:1

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Ślężanka Tąpadła 5:2