Strona główna Sport Piłka ręczna Druga z rzędu porażka rezerw

Druga z rzędu porażka rezerw

0

Ostatnio nie wiedzie się drugiemu zespołowi ŚKPR-u Świdnica w rozgrywkach trzeciej ligi piłkarzy ręcznych. Podopieczni Krzysztofa Terebuna odnieśli drugą porażkę z rzędu tym razem ulegając Trójce Lubań 20:28.

Mimo, że ŚKPR był faworytem spotkania nie udało się wywieźć z Lubania dwóch punktów. W pierwszej połowie wszystko szło zgodnie z planem, bo  to Szare Wilki prowadziły do przerwy 13:9. Jednak w drugiej części gry naszych szczypiornistów bardzo zawodziła skuteczność. Poza tym świdniczanie popełniali dużo prostych błędów, co rywal bardzo umiejętnie wykorzystał i dzięki temu odniósł niespodziewane zwycięstwo. ŚKPR w tabeli III ligi jest obecnie piąty (4 zwycięstwa, 3 porażki), Trojan zajmuje siódmą pozycję, prowadzi wciąż AZS Politechnika Wrocławska.

Trójka Lubań- ŚKPR II Świdnica 28:20 (9:13)

ŚKPR II: Kuchciński, Chaber (5), Berezak (5), Wołosz (3), Bieżyński (2), Brańka (2), Brygadzin (2), Koroblowski (1), Zawojak (1), Turczak, Sochacki