Strona główna Sport Piłka ręczna Do Świdnicy zawita lider I ligi

Do Świdnicy zawita lider I ligi

0

Bardzo ciekawe widowisko szykuję się w sobotę w hali na osiedlu Zawiszów. W meczu 9. kolejki I ligi piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica podejmą lidera rozgrywek opolską Gwardię.

 

Rywal ŚKPR-u ma na swoim koncie czternaście punktów, w bieżącym sezonie wygrał siedem z ośmiu meczów. Jedyna porażka przytrafiła się Gwardii na parkiecie we Wrocławiu, gdzie nieznacznie uległa Śląskowi. Temu samemu, któremu dali radę szczypiorniści ŚKPR-u… To pokazuje, że chociaż faworytem meczu będą zawodnicy z Opola, to wynik pozostaje sprawą otwartą. Atutem świdnickiej drużyny z pewnością będzie własny parkiet i żywiołowo reagująca publiczność. Warto zarezerwować sobie sobotnie popołudnie na spotkanie z piłką ręczną na wysokim krajowym poziomie!

 

Meczowi tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:

Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej

Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej

Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego

Karnet na cały sezon na meczu ŚKPR-u

 

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Gwardia Opole, sobota 17 listopada, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci do lat 12.