Strona główna Bez kategorii Czas na trzy punkty Polonii!

Czas na trzy punkty Polonii!

1

Piłkarze Polonii Świdnica nie mogą zapisać z pewnością ostatnich tygodni do udanych. Biało–zieloni zdobyli w czterech spotkaniach zaledwie dwa punkty, przed nami jednak niezwykle ważny mecz dla układu dolnych rejonów tabeli, w którym podejmiemy na własnym stadionie ekipę Sprotavii Szprotawa. Będzie to ostatni mecz Polonistów na swoim obiekcie w 2012 roku.

W ostatnim czasie nie potrafiliśmy poradzić sobie na stadionie przy ul. Śląskiej m.in. z Foto-Higieną Gać (1:1) i Prochowiczanką Prochowice (0:3), z całym szacunkiem dla tych drużyn, ale wymienione zespoły do III-ligowych tuzów zaliczyć zdecydowanie nie można. Przed najbliższym pojedynkiem wysuwa się zatem pytanie – jeśli nie ze Szprotawą, to z kim mamy walczyć o kolejne zwycięstwo. Sprotavia przegrała trzy ostatnie konfrontacje, z Ilanką Rzepin (0:1), Bielawianką Bielawa (2:5) i Lechią Zielona Góra (0:1) i z dorobkiem trzynastu punktów zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. Polonia Świdnica ma na swoim koncie piętnaście „oczek” i plasuje się na jedenastej pozycji. Nie trzeba zatem nikomu tłumaczyć jak ważne dla obu zespołów w kontekście walki o ligowy byt będzie sobotnie spotkanie.

 

Na inaugurację sezonu 2012/2013 piłkarskiej III-ligi dolnośląsko-lubuskiej w Szprotawie kibice byli świadkami bezbramkowego remisu, jakim wynikiem zakończy się rewanż? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę 10 listopada, początek meczu rozgrywanego na stadionie przy ul. Śląskiej o 13.00. Wstęp wolny. Pomóż biało-zielonym w odniesieniu jakże ważnego czwartego zwycięstwa w tym sezonie.

 

/tylkopolonia.pl/

 

Poprzedni artykułBudżet obywatelski w Świdnicy? [VIDEO]
Następny artykułElżbieta Gaszyńska: Cieszy zaangażowanie zawodniczek