Strona główna Wydarzenia Świdnica Sushi w Hotelu Fado

Sushi w Hotelu Fado

20

Hotel Fado w Świdnicy ponownie zaskakuje. W każdy drugi czwartek miesiąca Restauracja Bacalhau będzie zmieniać swe oblicze  przenosząc nas do niezwykłego świata kuchni japońskiej.

Sushi to wyjątkowa potrawa skomponowana z ryżu z dodatkami w postaci owoców morza, wodorostów nori, kawałków ryb i warzyw. Ze względu na konieczność zachowania świeżości, w  jest przygotowywane po dokonaniu zamówienia.

Na początek proponujemy 3 zestawy w skład których wchodzą maki, futomaki oraz nigiri Dla smakoszy mamy w ofercie również wyjątkową zupę miso z tofu, norii i szczypiorkiem. Każdy z zestawów zostanie podany w wyjątkowy sposób, gdyż sushi to coś więcej niż posiłek to rodzaj sztuki, kreowanie idealnego wzoru na talerzu z połączeniem poezji smaku…  Do każdego zestawu będzie serwowana filiżanka zielonej herbaty.

Ze względu na duże zainteresowanie zapraszamy do rezerwacji stolików pod numerem tel. 746666370.

Restauracja Bacalhau to niebanalne miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze przy miłej i profesjonalnej obsłudze można skosztować  wyśmienitych dań kuchni europejskiej i nie tylko…  Od poniedziałku do piątku między 12:00 a 16:00 zapraszamy na lunche w przystępnej cenie 24 zł.  U nas zawsze zjesz dobrze i świeżo!

Dla smakoszy napoi alkoholowych posiadamy duży wybór win na każdą kieszeń oraz innych alkoholi wysokoprocentowych.

Uwaga zbliża się czas zabawy, niedługo halloween, magiczne Andrzejki, zabawa Sylwestrowa.  Hotel Fado przygotował na ten czas moc atrakcji, więc informacji już wkrótce…

Zapraszamy do odwiedzenia strony hotelu www.hotelfado.eu

Fado – jedyne takie miejsce w centrum miasta, w którym czas płynie inaczej…

artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułBusem przez świat: Wyprawa dobiega końca
Następny artykułRockowa Świdnica na płycie