Strona główna Wydarzenia Śladami tajemnicy

Śladami tajemnicy [FOTO]

1

Skrywana przez lata tajemnica, niesamowita historia, tajemnicze podziemne miasto Osówka, dodatkowo malownicze widoki i świeże powietrze, takie atrakcje czekały na wszystkich tych, którzy w  sobotę, 29 września, wystartowali razem z  III Rajdem Książęcym. Wycieczkę zorganizowała Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie”. Wyprawa była nie tylko okazją do spędzenia czasu na  łonie natury, ale również szansą do lepszego poznania historii okolic Świdnicy.

Trasa III Rajdu Książęcego, okazała się bardzo ambitna, uczestnicy pokonali w przybliżeniu około 25 km, co można było poczuć na drugi dzień w nogach. Po tak długiej i męczącej trasie na twarzach uczestników rysowały się uśmiech oraz duma, spowodowana przejściem i ukończeniem rajdu. Jak zawsze, na koniec rajdu jego uczestnicy wspólnie spożyli posiłek, tym razem w pobliskim Schronisku „Sowa”. Po nabraniu sił grupa ruszyła na ostatni etap trasy, w kierunku czekającego autobusu, który odwiózł wszystkich bezpiecznie do domu – mówi Marek Marczewski z LOT „Księstwo Świdnicko – Jaworskie”.

Już teraz Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie”, wraz z Świdnickim Ośrodkiem Kultury zapraszają na kolejny Rajd Książęcy w Błędne Skały, który odbędzie się 20 października 2012 roku, przy okazji  „Dni Gór”.

Poprzedni artykułKobieto, nie daj się napastnikowi
Następny artykułJesienna zaDOOMa