Strona główna Sport Piłka nożna Polonia jedzie do Świebodzina

Polonia jedzie do Świebodzina

0

W przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej rozgrywek III–ligi dolnośląsko–lubuskiej piłkarzy Polonii Świdnica czeka podróż do Świebodzina na mecz z tamtejszą Pogonią. Świebodziczanie, którzy byli rewelacją początku sezonu i znajdowali się nawet na szczycie tabeli, obecnie plasują się na piątej lokacie.

 

Pogoń ma obecnie na swoim koncie 23 punkty, z czego 12 zdobyli na własnym obiekcie (4 zwycięstwa i 3 porażki). Pogoń u siebie potrafiła wygrać z Promieniem Żary, czy też Lechią Dzierżoniów, ale również zostać rozbitą przez Lechię Zielona Góra (1:6) lub ulec Prochowiczance Prochowice. Polonia Świdnica to obecnie dziewiąta siła tabeli, a w naszym dorobku jest 14 ”oczek”. Biało-zieloni jak do tej pory wygrali na wyjeździe tylko raz (5:0 z Bielawianką), zanotowali ponadto po trzy remisy i porażki.

 

Żaden ze świdnickich kibiców nie miałby z pewnością nic przeciwko, aby sobotnie spotkanie zakończyło się podobnym wynikiem, jak ostatnia potyczka obu zespołów. Przed rokiem – 12 listopada Polonia rozgromiła na wyjeździe Pogoń 5:0 efektownie kończąc 2011 rok. Jakim wynikiem zakończy się najbliższe starcie? – o wszystkim dowiemy się już w najbliższą sobotę 27 października, początek spotkania w Świebodzinie o 14.00.

 

/tylkopolonia.pl/

 

Poprzedni artykułAresztanci się szkolą
Następny artykułCzas na kolejne piłkarskie emocje