Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski rozkład jazdy

Piłkarski rozkład jazdy

0

W sobotę i niedzielę zespoły piłkarskie grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B rozegrają kolejne spotkania o punkty.

III Liga

Ślęza Wrocław- Promień Żary 6 października godz.16:00

Orzeł Międzyrzecz- Sprotavia Szprotawa 6 października godz.15:00

Piast Karnin- Prochowiczanka Prochowice 7 października godz.13:00

Ilanka Rzepin- Pogoń Świebodzin 6października godz.14:00

Lechia Zielona Góra- Foto- higiena Gać 6 października godz. 16:00

Bielawianka Bielawa- Polonia Trzebnica 6 października godz.16:00

Polonia Świdnica- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6 października godz. 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Lechia Dzierżoniów 6 października godz.15:00

 

IV Liga

AKS Strzegom-Karkonosze Jelenia Góra 6 października godz.16:00

Granica Bogatynia- Piast Żmigród 6 października godz.16:00

GKS Kobierzyce- Miedź II Legnica 6 października godz.16:00

Pogoń Oleśnica- Sokół Wielka Lipa 6 października godz.16:00

Piast Nowa Ruda- Nysa Zgorzelec 6 października godz. 16:00

Orla Wąsosz- Orkan Szczedrzykowice 7 października godz. 15:00

Olimpia Kowary- Piast Zawidów 6 października godz. 16:00

Nysa Kłodzko- Łużyce Lubań 7 października godz.13 30

 

Klasa Okręgowa

Stal Świdnica- Piławianka Piława Górna 7 października godz.15:00

Bielawianka II Bielawa- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 7 października godz. 15:00

Trojan Lądek Zdrój- Kryształ Stronie Śląskie 6 października godz.15:00

MKS Szczawno Zdrój- Karolina Jaworzyna Śląska 7 października godz. 16:00

Victoria Świebodzice- LKS Bystrzyca Górna 6 października godz.15:00

Grom Witków- Pogoń Pieszyce 6 października godz. 15:00

Iskra Jaszkowa Dolna- Zjednoczeni Żarów 7 października godz.15:00

 

Klasa A

 

Grupa I Wałbrzych

Gwarek Wałbrzych- Biały Orzeł Mieroszów 7 października godz. 11:00

Skalnik Czarny Bór- Sudety Dziećmorowice 7 października godz. 15:00

Wenus Nowice- Victoria II Świebodzice 7 października godz.11:00

Zieloni Mrowiny- Zdrój Jedlina Zdrój 7 października godz.15:00

Włókniarz Głuszyca- Nysa Kłaczyna 7 października godz.15:00

Granit Roztoka- Cukrownik Pszenno 7 października godz.15:00

Rawa Boleścin- Czarni Wałbrzych 7 października godz. 11:00

Zagłębie Wałbrzych- Górni Boguszów Gorce 7 października godz.11:00

 

Grupa II Wałbrzych

Błękitni Owiesno- Ślęża Ciepłowody 7 października godz. 15:00

Zieloni Łagiewniki- Niemczanka Niemcza 7 października godz.15:00

Skałki Stolec- Boxmet Piskorzów 7 października godz. 15:00

Sparta Ziębice- Błękitni Niedźwiedź 7 października godz.15:00

Polonia Ząbkowice Śląskie- Zgoda Grodziszcze 7 października godz. 11:00

Czarni Sieniawka- Koliber Uciechów 7 października godz.15:00

Delta Słupice- Lechia II Dzierżoniów 7 października godz.15:00

Orzeł Mąkolno- Wieża Rudnica 7 października godzina 15:00

 

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- Błyskawica Kalno października 12:00

Zryw Łażany- Grom Panków 7 października godz. 11:00

LKS Piotrowice Świdnickie- Wodospad Zastruże 7 października godz. 11:00

Herbapol Stanowice- Płomień Dobromierz 7 października godz.11:00

Orzeł Witoszów- Tęcza Bolesławice 7 października godz. 14:00

Wierzbianka Wierzbna- Unia Jaroszów 7 października 7 października godz.12:00

LKS Wiśniowa- Błękitni Słotwina 7 października godz. 11:00

Granit Rogoźnica- WKS Goczałków 7 października godz. 11:00

 

Grupa II  Świdnica

Ślężanka Tąpadła- Dąb Mościsko 7 października godz. 14:00

Piast Jaźwina- Płomień Makowice 7 października godz.11:00

Gryf Burkatów- LKS Dobrocin 7 października godz. 11:00

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Zryw Gola Świdnicka 7 października godz.11:00

Orzeł Piława Dolna- LKS Gilów 7 października godz.12:00

Sparta Oleszna- Victoria Tuszyn 7 października godz.13:00

Sparta Ostroszowice- Klubokawiarnia Roztocznik 7 października godz. 11:00

LKS II Bystrzyca Górna- Klos Lutomia 7 października godz.11:00