Strona główna Sport Moto Pechowy rajd dla załogi Jaroszewicz / Tarapacki

Pechowy rajd dla załogi Jaroszewicz / Tarapacki

4

22. Rajd Dolnośląski nie należał również do udanych dla załogi Aleksander Jaroszewicz i Paweł Tarapacki. Rajdowcy uplasowali się na 27. pozycji w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i na 7. lokacie w Castrol Edge Trophy.

 

FOTO: Maciej Niechwiadowicz

22. numer startowy podczas 22. Rajdu Dolnośląskiego nie przyniósł nam jednak szczęścia. Już pierwszy dzień okazał się dla nas pechowy. Na jednym z oesów złapaliśmy kapcia i dojechaliśmy do mety na feldze. Drugi etap także nie należał do udanych. Powtórzyła się sytuacja z dnia pierwszego. Złapaliśmy kolejne dwa kapcie na oesie Dębowina i Radkowska Perła.  Niestety oddaliśmy Filipowi Nivette trzecie miejsce w pucharze. Pasmo niepowodzeń podczas tego rajdu wykluczyło nas z walki w obronie trzeciego miejsca w CEFT. Taki właśnie jest ten sport. Cieszymy się, że jednak udało nam się ukończyć ten rajd. Zdobyliśmy kolejne cenne doświadczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że znaleźliśmy się tuż za trójką najlepszych kierowców w pucharze. Rywalizacja między wszystkimi załogami była na prawdę ostra i dużo nas nauczyła.

 

Chcielibyśmy podziękować organizatorom CEFT za profesjonalne przygotowanie pucharu i wspaniałą organizację. Ogromne podziękowania należą się naszemu serwisowi za ogromną pracę oraz poświęcenie jakie włożyli w przygotowanie oraz obsługę naszej Fiesty. Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom, bliskim oraz wiernym kibicom, że dodawaliście nam sił swoim gorącym dopingiem. Gdyby nie wsparcie naszych sponsorów nasze starty nie były by możliwe w tym sezonie. Gorąco zachęcamy do współpracy w przyszłym sezonie. Jeszcze raz wielkie dzięki za ten sezon. Trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy mieli możliwość wystartowania w CEFT w przyszłym sezonie – opowiada Aleksander Jaroszewicz.

Poprzedni artykułGimnazjaliści zagrali w futbol
Następny artykułPlatforma w jednym miejscu