W ramach współzawodnictwa międzyszkolnego odbył się w poniedziałek 22 października na boisku sportowym przy Gimnazjum nr 1 turniej piłki nożnej w kategorii szkół gimnazjalnych chłopców. Zawody przebiegły w bardzo miłej i sportowej atmosferze.
Klasyfikacja końcowa
1. Gim nr 3 – opiekun Radosław Szalecki
2. Gim nr 1 – opiekun Jarosław Trębacz
3. Gim nr 4 – opiekun Przemysław Malczyk
4. Gim nr 2 – opiekun Katarzyna Matryba
Skład reprezentacji Gimnazjum nr 3 – Oskar Świeboda, Maciej Klag, Mateusz Michalik, Piotr Kasinkiewicz, Krzysztof Malinowski, Łukasz Piechurski, Szymon Klimowicz (bramkarz), Oskar Łuszkiewicz, Kacper Kancerz .
Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Gimnazjum nr 3 Maciej Klag
Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Gimnazjum nr 2 Sebastian Matyszczyk
Najlepszym strzelcem zawodów został zawodnik Gimnazjum nr 3 Maciej Klag – zdobywca 11 bramek
/OSiR/

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








