Strona główna Wydarzenia Świdnica Ostatni tydzień na oddanie głosu

Ostatni tydzień na oddanie głosu

0

Tylko do wtorku, 23 października świdniczanie mogą wziąć udział w głosowaniu i przyznać własnego Gryfa – dla „Najlepszego pracodawcy w Świdnicy” oraz za „Najlepszą obsługę klienta”.

 

Oddaj swój głos:

drogą elektroniczną, poprzez wysłanie wypełnionego kuponu konkursowego, który jest do pobrania na stronach internetowych: www.swidnickigryf.pl na adres e-mail: [email protected].

pobierając kupon i składając go w siedzibie Informacji Turystycznej w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej 2 (Rynek) od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00, w sobotę w godz. od 10.00 do 16.00.

wypełniając kupon zamieszczony w prasie: Nowy Tygodnik Świdnicki, Wiadomości Świdnickie, WS-24, Panorama Wałbrzyska i 30 minut, a następnie składając go w Informacji Turystycznej w Świdnicy.

Wygraj nagrody:

Spośród osób, które oddały głosy, wylosowane zostaną nagrody:
romantyczny weekend dla dwojga w Pałacu w Wojanowie ufundowany przez Electrolux Poland Sp. z o.o.,
tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 ufundowany przez Prezydenta Miasta Świdnicy.

Nagroda dodatkowa zostanie rozlosowana wśród głosujących drogą elektroniczną w kategorii „Najlepsza obsługa klienta”. Kolację dla dwojga w Pałacu Krasków ufundowała redakcja Nowego Tygodnika Świdnickiego.

Warunkiem uczestnictwa w losowaniu głównej nagrody jest ukończenie 18 roku życia. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos.

***

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w Świdnicy przyznawana od 1994 roku. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście.

 

 

Poprzedni artykułWeekend w liczbach: 80 pijanych kierowców
Następny artykułOdratowali zaniedbany cmentarz