Strona główna Wydarzenia Naturhouse: Uwaga na nadwagę

Naturhouse: Uwaga na nadwagę

0

Akcja UWAGA NADWAGA organizowana jest przez centra dietetyczne Naturhouse i potrwa do końca listopada. Ma za zadanie zwiększenia świadomości w kwestii prawidłowych nawyków żywieniowych. Program został objęty patronatem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

SKONSULTUJ SIĘ Z DIETETYKIEM LUB ZAPROŚ GO DO SIEBIE!!!

W ramach akcji można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych połączonych z pomiarami ciała, tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie. Zapraszam serdecznie osoby, które w zdrowy sposób chciałyby zrzucić zbędne kilogramy, ale również te, które chcą przybrać na wadze lub sprawdzić i skonsultować swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe – mówi Barbara Olszewska dietetyk Naturhouse w Świdnicy.

Można również zaprosić dietetyka do szkoły lub miejsca pracy na bezpłatne spotkanie – z tej możliwości skorzystała już  Szkoła Podstawowa nr 6 i Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych.

Nadmierne kilogramy zarówno wpływają na nasz wygląd jak i kondycję całego organizmu. Problemy z cerą, wypadające włosy, nadmierna potliwość, cukrzyca typu II, choroby układu krążenia – to tylko część zagrożeń wynikających z otyłości. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim zmienić swoje nawyki żywieniowe. Powinniśmy wybierać zbilansowane diety, które dostarczają do organizmu wszystkie składniki odżywcze, oparte na zasadach zdrowego żywienia. W tym celu warto skorzystać z pomocy dietetyka, który na podstawie dokładnego wywiadu oraz specjalistycznych badań dopasuje indywidualną kurację odchudzającą, uwzględniając m.in. wiek, przebyte choroby, styl życia, a także nasze upodobania smakowe.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić:

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Rynek 13
58-100 Świdnica
tel. 74 857 46 13

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 18:00
piątek 8:00 – 16:00

artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułDrugie pewne zwycięstwo rezerw ŚKPR-u
Następny artykułGaudeamus po raz piąty