Strona główna 112 Na podwójnym gazie

Na podwójnym gazie

0

Pijani kierowcy byli sprawcami dwóch wypadków, do których doszło w miniony weekend. Do szpitala z 4 złamanymi żebrami trafił 24-latek z gminy Strzegom, natomiast 50-letni motocyklista złamał nadgarstek.

Zdjęcie KPP Świdnica

Wczoraj około 15.30 kierowany przez 24-latka samochód wypadł z drogi w Rogoźnicy i zatrzymał się w polu. Mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. 29 września o 11.30 w Olszynie do rowu wpadł kierujący motocyklem mieszkaniec Zgorzelca. Miał w 1,2 promila alkoholu.

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę ok. 16.00 na trasie Świdnica-Strzegom. Kierujący motocyklem 34-latek uderzył w tył forda mondeo. Mężczyzna z silnym wstrząśnieniem mózgu trafił do szpitala Latawiec w Świdnicy.Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Zdjęcie KPP Świdnica

Podczas weekendu na drogach powiatu świdnickiego policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą jest rowerzysta, który miał w organizmie 3,08 promila alkoholu. Został zatrzymany 28 września na ulicy Emilii Plater. Policjanci znaleźli przy nim także 2 gramy marihuany. 27-latek został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

 

Poprzedni artykułEuropejskie szkoły dla zdrowia
Następny artykułŚwiebodzice docenione