Strona główna Sport Moto Krysiak i Gacek pojadą 22. Rajd Dolnośląski

Krysiak i Gacek pojadą 22. Rajd Dolnośląski

2

Kolejna, siódma, odsłona Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 22. Rajd Dolnośląski już w najbliższy weekend! W tym roku bazą rajdu będzie jak za dawnych lat Polanica Zdrój. O kolejne punkty w klasie Opel Cup powalczą w tym rajdzie Paweł Krysiak i Paweł Gacek – tegoroczni reprezentanci Gminy Strzegom w krajowym czempionacie.

 

Obaj z Pawłem bardzo lubimy ten rajd. Kultowe odcinki specjalne, wspaniała organizacja i świetna atmosfera optymistycznie nastawiają nas na ten start. Oczywiście nastawienie jest bojowe i jeżeli tylko sprzęt na to pozwoli, postaramy się pojechać na 110% naszych możliwości. Mamy nadzieje, że uda nam się dotrzymać kroku bardzo szybkim kierowcom z naszej klasy i że walka będzie się toczyła do ostatniego metra – komentuje Paweł Krysiak.

 

Rajd Dolnośląski stanowi przedostatnią rundę Opel Cup, ostatnią imprezą zaliczaną do Pucharu Opla będzie Rajd Cieszyńskiej Barbórki. O tym czy strzegomski team wystartuje w kończącej sezon „Cieszynce” zadecyduje sytuacja punktowa po Rajdzie Dolnośląskim.

 

Jeżeli będzie jeszcze realna szansa na przyzwoite miejsce to na pewno podejmiemy rękawice i zjawimy się na Cieszynie – dodaje Paweł Krysiak.

 

Poprzedni artykułPrzystanki przeniesione
Następny artykułStartuje szkoła szybowcowa