Strona główna Kultura Kino na szpilkach po raz drugi

Kino na szpilkach po raz drugi

3

Pierwsza edycja „Kina na szpilkach”, zorganizowanego we wrześniu przez Cinema 3D, Galerię Świdnicką i Stowarzyszenie Kobiet cieszyła się wielkim powodzeniem wśród pań. Kolejna edycja już 18 października.


Tym razem organizatorki zapraszają na francuską komedię „Niewierni”, która choć krótko na ekranach, już zdobyła między innymi takie recenzje: „Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą – wzorem „Zakochanego Paryża” i „Zakochanego NowegoJorku” – składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina.” Główne role zagrali mający całe rzesze fanek także w Polsce Jean Dujardin („Artysta”) i Gilles Lellouche („Niebo nad Paryżem”, „Gibraltar”).

Panie tradycyjnie zaproszone zostaną na lampkę szampana, a tuż po 18.00 rozpocznie się seans. Po filmie  między innymi spotkanie z instruktorkami z klubu fitness Condizione oraz dietetyczkami z Natur House. Instruktorki pokażą kilka prostych ćwiczeń, które pomocne będą w dbaniu o sylwetkę. Natur House rozpoczyna tym spotkaniem w Świdnicy ogólnopolską akcję, której celem jest walka z otyłością.Będą oczywiście upominki od sponsorów, konkursy i… dużo dobrego humoru. Bilety na film i inne atrakcje – 15 złotych. Zapraszamy w czwartek, 18 października o godzinie 18.00 do Cinema 3D.

Poprzedni artykułMałżeństwa przeciwko Konwencji Rady Europy
Następny artykułWielkie serca dla Natalii