Strona główna Kultura Kino Cinema 3D zaprasza

Kino Cinema 3D zaprasza [REPERTUAR]

1

„Obława”, „W szczękach rekina”, „Whisky dla aniołów”, „Paranormal activity 4”, „Bitwa pod Wiedniem”, „Niewierni”, Żówik Sammy 2″, „Uprowadzona 2” a może „Jesteś Bogiem”? Zobacz, na jaki film warto wybrać się do świdnickiego kina Cinema 3D.

OBŁAWA

Polska, od 15 lat, wojenny/90 min

9:15 13:45 15:45 20:00 22:00

Akcja filmu rozgrywa się podczas II wojny światowej. Jej głównym bohaterem jest kapral Wydra, żołnierz oddziału partyzanckiego, specjalizujący się w wykonywaniu wyroków śmierci na Niemcach i polskich zdrajcach. Tym razem Wydra dostaje rozkaz zabicia swojego szkolnego kolegi – konfidenta Kondolewicza. Po przyprowadzeniu konfidenta do lasu, na miejsce egzekucji, Wydra znajduje martwe ciała kolegów z oddziału. Wszyscy mają poderżnięte gardła…

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

W SZCZĘKACH REKINA 3D

Australia, od 15 lat, akcja, thriller/91 min

15:30 19:45 21:45

Akcja „Bait 3D” będzie się rozgrywać w nadbrzeżnym mieście, które zostało zniszczone przez tsunami. Z powodu powodzi grupa ludzi ukrywa się w supermarkecie. Przebywa tutaj także uzbrojony morderca, a w pobliżu, w zalanej wodą okolicy, krążą nieproszeni goście – wygłodniałe rekiny tygrysie.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

WHISKY DLA ANIOŁÓW

WLK Brytania, Włochy, od 15 lat, dramat, komedia/101 min

17:45

Robbie, Albert, Rhino i Mo spotykają się na życiowym zakręcie. Są bezrobotni i spłukani, ale mogą na siebie liczyć. Mo to kleptomanka, która niczego się nie boi. Albert nie wie, w jakim roku żyje, ale potrafi błysnąć genialnym pomysłem. Robbie ma wrażliwy węch i głowę na karku, a Rhino poczucie humoru, które rozbroi każdego. Razem mogą wszystko. Czeka na nich najdroższa whisky na świecie, szkocki kilt i przygoda, której długo nie zapomną.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

PARANORMAL ACTIVITY 4

USA, od 15 lat, horror/95 min

9:15 11:15 13:15 17:15 19:15 21:15

Minęło 6 lat od chwili, gdy w niewytłumaczalny sposób z tego domu zniknęli jego mieszkańcy. Ale przekleństwo, ciążące nad okolicą, nie zniknęło wraz z nimi. Oto nowa historia i nowa rodzina, prowadząca normalne życie. Tyle tylko, że ich nowi sąsiedzi są jacyś… inni. W dodatku od czasu, gdy się wprowadzili, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Ale to, że światła się zapalają i gasną, że słychać jakieś dziwne odgłosy, to nic. Bo dopiero kiedy nadchodzi noc budzą się prawdziwe demony…

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

BITWA POD WIEDNIEM

Polska, Turcja, Włochy, od 13 lat, dramat, historyczny/130 min

9:30 12:15 15:00 17:45 20:30

Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli Wiedeń upadnie, armia Wielkiego Wezyra bez trudu dotrze aż do Morza Północnego, a potem także do Rzymu. Po wielu tygodniach oblężenia, 11 września 1683 roku, dochodzi do decydującej bitwy. Szale zwycięstwa przechylają się wielokrotnie. W chwili, gdy wszystko zapowiada bliski tryumf armii Wielkiego Wezyra, do boju włączają się polskie wojska. Pod wodzą króla Jana III Sobieskiego husaria stacza morderczą walkę, w której ważą się nie tylko losy miasta, ale i całej Europy.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

NIEWIERNI

Francja, od 15 lat, komedia/109 min

11:15 17:30

Fabuła opowiada o dwóch przyjaciołach w średnim wieku. Jeden z bohaterów zakochuje się w córce drugiego. Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą – wzorem „Zakochanego Paryża” i „Zakochanego Nowego Jorku” – składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. Gilles Lellouche i zjawiskowa Sandrine Kiberlain. Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia efektowna sceneria (zdjęcia kręcono w Paryżu i Las Vegas), a także niezwykle pomysłowe skecze autorstwa Alexandre’a Courtèsa, reżysera światowej sławy klipów grup Daft Punk, U2.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ŻÓŁWIK SAMMY 2 3D

Belgia , b.o., familijny, animowany, przygodowy/92 min

9:15 15:15

Tym razem dzielny żółwik wpada w sidła podstępnych łowców i trafia do luksusowego oceanarium, gdzie u boku najbardziej malowniczych mieszkańców rafy koralowej zabawia turystów z różnych zakątków globu. Niepoprawny optymista i wytrawny pirat podmorskich głębin nie byłby jednak sobą, gdyby kilka chwil po uwięzieniu nie zaczął szykować błyskotliwego planu ucieczki. Pomyślność brawurowej akcji zależy jednak od pomocy trzęsącego koralową fauną konika morskiego o nieadekwatnym do postury przydomku Big Boss, a także od wsparcia wysoce kapryśnej, acz niezawodnej drużyny pingwinów.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

UPROWADZONA 2

Francja, od 15 lat., akcja, kryminał /98 min

13:30

Bryan Mills, emerytowany agent CIA agent, który nie cofnął się przed niczym by uratować córkę Kim z rąk albańskich porywaczy. Tym razem zostaje porwany razem z żoną podczas rodzinnych wakacji w Stambule. Przy użyciu zaawansowanych technik znanych siłom specjalnym Brian stara się zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i wyeliminować porywaczy jednego po drugim.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

JESTEŚ BOGIEM

Polska, od 13 lat, dramat, biograficzny/110 min

11:15

„Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza – Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta – Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera – Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.
REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułPrawie 30 nietrzeźwych kierowców
Następny artykułJak dbają o lasy?