Po czterech kolejkach spotkań I ligi piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica mają na koncie jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki. W sobotę po raz trzeci w tym sezonie świdniczanie zagrają przed własną publicznością i powalczą o pierwszą wygraną we własnej hali. Rywalem Szarych Wilków będzie nieobliczalna drużyna z Radomia.
Podopieczni Krzysztofa Mistka i Krzysztofa Terebuna liczą, że doping kibiców pomoże przełamać fatum własnej hali i po dwóch porażkach z rzędu sięgną po drugi w tym sezonie komplet punktów.
Radomianie zdobyli dotąd dwa oczka, dzięki wyjazdowej wygranej z KSSPR Końskie. Rywal ŚKPR-u grał jednak z zespołami uznawanymi za faworytów do awansu do PGNiG Superligi. Porażki z Gwardią Opole, Śląskiem Wrocław i Nielbą Wągrowiec wielkiej ujmy im nie przynoszą.
Meczowi tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą wylosowania atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
Karnet na cały sezon na meczu ŚKPR-u
Talon na usługi w salonie kosmetycznym Fresh ze Słotwiny
Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
ŚKPR Świdnica – AZS Radom sobota 13 października, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów. Bilety 7 złotych normalne, 3 złote ulgowe dla dzieci do lat 12





![Uderzył w słup, zatrzymał się na ogrodzeniu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/page-1-100x75.jpg)

![Świdnicki sąd podjął decyzję w sprawie aresztu dla Borysa B. podejrzanego o zastrzelenie 26-latka [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/po-posiedzeniu-aresztowym-Borysa-B-2026.04.30-2-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)