Strona główna Sport Piłka nożna Czas na kolejne piłkarskie emocje

Czas na kolejne piłkarskie emocje

0

Już od jutra (sobota 13 października) swoje kolejne spotkania rozegrają zespoły piłkarskie grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B.

III Liga

Promień Żary- Lechia Dzierżoniów 13 października godz.14:00

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 października godz. 14:00

Polonia Trzebnica- Polonia Świdnica 13 października godz.15:00

Foto- Higiena Gać- Bielawianka Bielawa 13 października godz. 15:00

Pogoń Świebodzin- Lechia Zielona Góra 13 października godz.13:00

Prochowiczanka Prochowice- Ilanka Rzepin 13 października godz.15:00

Sprotavia Szprotawa- Piast Karnin 14 października godz. 15:00

Ślęza Wrocław- Orzeł Międzyrzecz 13 października godz. 15:00

 

IV Liga

Łużyce Lubań- AKS Strzegom 13 października godz. 16:00

Piast Zawidów- Nysa Kłodzko 14 października godz.15:00

Orkan Szczedrzykowice- Olimpia Kowary 14 października godz.15:00

Nysa Zgorzelec- Orla Wąsosz 14 października godz.15:00

Sokół wielka Lipa- Piast Nowa Ruda 13 października godz. 11:00

Miedź II Legnica- Pogoń Oleśnica 14 października godz.11:00

Piast Żmigród- GKS Kobierzyce 13 października godz.15:00

Karkonosze Jelenia Góra- Granica Bogatynia 13 października godz.15:00

 

Klasa Okręgowa

Zjednoczeni Ścinawka Średnia-Zjednoczeni Żarów 14 października godz.15:00

Pogoń Pieszyce- Iskra Jaszkowa Dolna 13 października godz.15:00

LKS Bystrzyca Górna- Grom Witków 14 października godz. 15:00

Karolina Jaworzyna Śląska- Victoria Świebodzice 13 października godz. 15:00

Piławianka Piława Górna- Unia Złoty Stok 14 października godz. 15:00

Kryształ Stronie Śląskie- Stal Świdnica 14 października godz.15:00

Bielawianka II Bielawa- Trojan Lądek Zdrój 14 października godz. 11:00

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Biały Orzeł Mieroszów- Górnik Boguszów- Gorce 14 października godz.15:00

Czarni Wałbrzych- Zagłębie Wałbrzych 14 października godz.11:00

Cukrownik Pszenno- Rawa Boleścin 14 października godz.15:00

Nysa Kłaczyna- Granit Roztoka 14 października godz.15:00

Zdrój Jedlina Zdrój- Włókniarz Głuszyca 14 października godz.15:00

Victoria II Świebodzice- Zieloni Mrowiny 14 października godz.11:00

Sudety Dziećmorowice- Wenus Nowice 14 października godz. 15:00

Gwarek Wałbrzych- Skalnik Czarny Bór 14 października godz.11:00

 

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Wieża Rudnica 14 października godz.15:00

Lechia II Dzierżoniów- Orzeł Mąkolno 14 października godz.11:00

Koliber Uciechów- Delta Słupice 14 października godz. 12:00

Zgoda Grodziszcze- Czarni Sieniawka 14 października godz.15:00

Błękitni Niedźwiedź- Polonia Ząbkowice Śląskie 14 października godz. 15:00

Boxmet Piskorzów- Sparta Ziębice 14 października godz.15:00

Niemczanka Niemcza- Skałki Stolec 14 października godz.15:00

Błękitni Owiesno- Zieloni Łagiewniki 14 października godz. 15:00

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

WKS Goczałków- Spółdzielca Marcinowice 14 października godz.14:00

Błękitni Słotwina- Granit Rogoźnica 14 października godz.11:00

Unia Jaroszów- LKS Wiśniowa 14 października godz. 11:00

Tęcza Bolesławice- Wierzbianka Wierzbna 14 października godz.11:00

Płomień Dobromierz-Orzeł Witoszów 14 października godz.11:00

Wodospad Zastruże- Herbapol Stanowice 14 października godz.11:00

Grom Panków- LKS Piotrowice Świdnickie 14 października godz.11:00

Błyskawica Kalno- Zryw Łażany 14 października godz.11:00

 

Grupa II Świdnica

Kłos Lutomia- Ślężanka Tąpadła 14 października godz.11:00

Klubokawiarnia Roztocznik- LKS II Bystrzyca Górna 14 października godz.14:00

Victoria Tuszyn- Sparta Ostroszowice 14 października godz.15:00

LKS Gilów- Sparta Oleszna 14 października godz. 11:00

Zryw Gola Świdnicka- Orzeł Piława Dolna 14 października godz.11:00

LKS Dobrocin- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 14 października godz. 14:00

Płomień Makowice- Gryf Burkatów- 14 października godz.11:00

Dąb Mościsko- Piast Jaźwina 14 października godz. 14:00