Strona główna Konkursy Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

0

„Skyfall”, „Obława”,  „Hotel Transylwania”, Żółwik Sammy 2″, „Uprowadzona 2″, Paranormal activity 4”, „Bitwa pod Wiedniem”, „Internat”, „Niewierni”, ” W szczękach rekina” a może „Whisky dla aniołów? Zobacz jaki film warto zobaczyć w świdnickim kinie Cinema 3D.

SKYFALL

USA/ Wlk. Brytania, od 15 lat, akcja/ thriller/143 min

9:45 12:45 15:45 18:45 21:45
14:15* 17:15* 20:15*             *seans tylko 01 listopada

Lojalność Bonda względem M zostaje wystawiona na próbę, kiedy wychodzą na jaw pewne fakty z jej przeszłości. MI6 staje się celem ataku, a 007 musi wytropić i wyeliminować zagrożenie, nie zważając na koszt, nawet bardzo dużym osobistym kosztem.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

INTERNAT

Irlandia/Kanada, od 15 lat, horror/82 min

19:00 20:30* 21:15               *seans tylko 01 listopada

Pełna erotycznego napięcia opowieść o narodzinach kobiecej zmysłowości i strachu przed namiętną siłą, która kusi, zniewala i podstępnie pozbawia życia młode mieszkanki angielskiego internatu. Zafascynowana gotyckimi powieściami Rebecca (Sarah Bolger) zauważa, że skrycie adorowana przez nią przyjaciółka Lucie (Sarah Gadon, nowa muza Davida Cronenberga – „Cosmopolis”, „Niebezpieczna metoda”) darzy coraz gorętszym uczuciem świeżo przybyłą, tajemniczą koleżankę Ernessę (zjawiskowa Lily Cole, pamiętna Valentina z „Parnassusa” Terry’ego Gilliama). Zazdrosna Rebecca zaczyna obserwować nową uczennicę. Tymczasem pracownicy i mieszkanki internatu zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach. Czy sprawczynią tych zbrodni jest Ernessa?

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

HOTEL TRANSYLWANIA – PRZED PREMIEROWY POKAZ HALLOWEEN

9:15** 19:15** **seans tylko 31 października

„Hotel Transylvania” ma być opowieścią o spotkaniu znanych wszystkim potworów, w tym Frankensteina, mumii, Drakuli i wilkołaka, do którego dochodzi w hotelu położonym na odległych krańcach Transylwanii. Okazuje się, że monstra nie za bardzo czują się w XXI wieku i postanawiają przystosować się do panujących warunków.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

OBŁAWA

12:30 17:15 19:15* 21:00                *seans tylko 01 listopada

Polska, od 15 lat, wojenny/90 min


Akcja filmu rozgrywa się podczas II wojny światowej. Jej głównym bohaterem jest kapral Wydra, żołnierz oddziału partyzanckiego, specjalizujący się w wykonywaniu wyroków śmierci na Niemcach i polskich zdrajcach. Tym razem Wydra dostaje rozkaz zabicia swojego szkolnego kolegi – konfidenta Kondolewicza. Po przyprowadzeniu konfidenta do lasu, na miejsce egzekucji, Wydra znajduje martwe ciała kolegów z oddziału. Wszyscy mają poderżnięte gardła…

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

W SZCZĘKACH REKINA 3D

13:15 15:15 18:30* 19:15           *seans tylko 01 listopada

Australia, od 15 lat, akcja, thriller/91 min

Akcja „Bait 3D” będzie się rozgrywać w nadbrzeżnym mieście, które zostało zniszczone przez tsunami. Z powodu powodzi grupa ludzi ukrywa się w supermarkecie. Przebywa tutaj także uzbrojony morderca, a w pobliżu, w zalanej wodą okolicy, krążą nieproszeni goście – wygłodniałe rekiny tygrysie.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

WHISKY DLA ANIOŁÓW

Wielka Brytania, Włochy, od 15 lat, dramat, komedia/101 min

16:45 16:15*    *seans tylko 01 listopada

Robbie, Albert, Rhino i Mo spotykają się na życiowym zakręcie. Są bezrobotni i spłukani, ale mogą na siebie liczyć. Mo to kleptomanka, która niczego się nie boi. Albert nie wie, w jakim roku żyje, ale potrafi błysnąć genialnym pomysłem. Robbie ma wrażliwy węch i głowę na karku, a Rhino poczucie humoru, które rozbroi każdego. Razem mogą wszystko. Czeka na nich najdroższa whisky na świecie, szkocki kilt i przygoda, której długo nie zapomną.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

PARANORMAL ACTIVITY 4

USA, od 15 lat, horror/95 min

9:15 11:15 13:15 17:15 19:15 21:15
14:30* 18:30* 20:30*            *seans tylko 01 listopada

Minęło 6 lat od chwili, gdy w niewytłumaczalny sposób z tego domu zniknęli jego mieszkańcy. Ale przekleństwo, ciążące nad okolicą, nie zniknęło wraz z nimi. Oto nowa historia i nowa rodzina, prowadząca normalne życie. Tyle tylko, że ich nowi sąsiedzi są jacyś… inni. W dodatku od czasu, gdy się wprowadzili, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Ale to, że światła się zapalają i gasną, że słychać jakieś dziwne odgłosy, to nic. Bo dopiero kiedy nadchodzi noc budzą się prawdziwe demony…

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

NIEWIERNI

Francja, od 15 lat, komedia/109 min

14:30 21:15*             *seans tylko 01 listopada

Fabuła opowiada o dwóch przyjaciołach w średnim wieku. Jeden z bohaterów zakochuje się w córce drugiego. Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą – wzorem „Zakochanego Paryża” i „Zakochanego Nowego Jorku” – składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. Gilles Lellouche i zjawiskowa Sandrine Kiberlain. Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia efektowna sceneria (zdjęcia kręcono w Paryżu i Las Vegas), a także niezwykle pomysłowe skecze autorstwa Alexandre’a Courtesa, reżysera światowej sławy klipów grup Daft Punk, U2.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ŻÓŁWIK SAMMY 2 3D

Belgia , b.o., familijny, animowany, przygodowy/92 min

9:15 15:15 16:30*     *seans tylko 01 listopada

Tym razem dzielny żółwik wpada w sidła podstępnych łowców i trafia do luksusowego oceanarium, gdzie u boku najbardziej malowniczych mieszkańców rafy koralowej zabawia turystów z różnych zakątków globu. Niepoprawny optymista i wytrawny pirat podmorskich głębin nie byłby jednak sobą, gdyby kilka chwil po uwięzieniu nie zaczął szykować błyskotliwego planu ucieczki. Pomyślność brawurowej akcji zależy jednak od pomocy trzęsącego koralową fauną konika morskiego o nieadekwatnym do postury przydomku Big Boss, a także od wsparcia wysoce kapryśnej, acz niezawodnej drużyny pingwinów.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

UPROWADZONA 2

Francja, od 15 lat., akcja, kryminał /98 min

11:15 14:30*            *seans tylko 01 listopada

Bryan Mills, emerytowany agent CIA agent, który nie cofnął się przed niczym by uratować córkę Kim z rąk albańskich porywaczy. Tym razem zostaje porwany razem z żoną podczas rodzinnych wakacji w Stambule. Przy użyciu zaawansowanych technik znanych siłom specjalnym Brian stara się zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i wyeliminować porywaczy jednego po drugim.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

BITWA POD WIEDNIEM

Polska, Turcja, Włochy, od 13 lat, dramat, historyczny/130 min

9:45 16:30*             *seans tylko 01 listopada

Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli Wiedeń upadnie, armia Wielkiego Wezyra bez trudu dotrze aż do Morza Północnego, a potem także do Rzymu. Po wielu tygodniach oblężenia, 11 września 1683 roku, dochodzi do decydującej bitwy. Szale zwycięstwa przechylają się wielokrotnie. W chwili, gdy wszystko zapowiada bliski tryumf armii Wielkiego Wezyra, do boju włączają się polskie wojska. Pod wodzą króla Jana III Sobieskiego husaria stacza morderczą walkę, w której ważą się nie tylko losy miasta, ale i całej Europy.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

Poprzedni artykułUdawała pracownicę OPS-u
Następny artykułByły nieprawidłowości w Tesco