Strona główna Konkursy Zobacz co grają w kinie Cinema 3D

Zobacz co grają w kinie Cinema 3D [REPERTUAR]

0

„Felix, Net i NIka oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”, „Na tropie Marsupilami”, „Dredd”, „Jesteś Bogiem”, „Paranorman”, „Kochanek Królowej”, a może „Dwoje do poprawki”? Zobacz na co wybrać się do świdnickiego kina Cinema 3D.

Repertuar ważny od 28.09 – 04.10. 2012 r.

NA TROPIE MARSUPILAMI

Francja Belgia , b.o., familijny, komedia, przygodowy/105 min

9:15 11:30 14:00 16:15 18:00

Przygoda zaczyna się, gdy nieustraszony reporter dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z wodzem dzikiego plemienia Payów. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że do tej pory sprytny dziennikarz kręcił swoje mrożące krew w żyłach relacje, w przydomowym ogródku głuchej ciotki. Dan wyrusza do egzotycznej Palombii. Mając za przewodnika lokalnego cwaniaczka Pablito, niespodziewanie odkryje istnienie mitycznego stworzenia – Marsupilami.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

FELIX, NET I NIKA oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa

Polska, od 7 lat, familijny, komedia, przygodowy /99 min

9:15 11:30 17:30

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, przeżywają niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne, towarzyszy im Manfred – program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód przyjaciele napotykają wiele trudności, siła ich przyjaźni i ich zdolności pomogą im wyjść cało z największych opresji. Niesamowite przygody Felixa, Neta i Niki to propozycja dla miłośników połączenia realizmu i magii.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

DREDD 3D

WLK. Brytania, od 13 lat, akcja, sci-fi/95 min

11:45 13:15 18:30 20:45 22:15

W niedalekiej przyszłości prawo egzekwują sędziowie. Sami ścigają przestępców, wydają wyroki i wymierzają kary. Losy podejrzanych są wyłącznie w ich rękach. W największej światowej metropolii Mega City One, za szczególnie bezwzględnego wobec bandytów uchodzi sędzia Dredd. Niejeden przestępca dużo by dał za głowę Dredda. Tymczasem w olbrzymim mieszkalnym gmachu o nazwie Peach Tree Block wybuchają zamieszki. Wszyscy wiedzą, że jest to najbardziej niebezpieczne miejsce w mieście. Budynkiem włada Ma-Ma stojąca na czele bezwzględnego gangu handlarzy narkotyków. Wezwany do zamieszek Dredd jak zwykle pewnie wkracza do akcji. Szybko jednak okazuje się, że tym razem znalazł się w pułapce.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

JESTEŚ BOGIEM

Polska, od 13 lat, dramat, biograficzny/110 min

9:15 13:45 16:15 19:45 21:30

„Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza – Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta – Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera – Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków.

Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „”pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika””, wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: „Kinematografia”, mini album „Jestem Bogiem” oraz „Archiwum kinematografii” sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze „Kinematografii” fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

PARANORMAN

USA,  od 7 lat, animowany, komedia, przygodowy/93 min

wersja 2D  13:45 20:15

wersja 3D  9:15 11:15 15:30

Akcja filmu będzie się toczyć w miasteczku, na którym od dawna wisi klątwa . Tylko pewien chłopiec Norman może pomóc, gdyż potrafi rozmawiać z zombie, jednak jego nikt nie chce słuchać…

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

KOCHANEK KRÓLOWEJ

Dania,  od 15 lat, dramat, kostiumowy, romans/128 min

18:45 22:15

Akcja „Kochanka królowej” rozpoczyna się, gdy młodziutka Karolina Matylda nadziei i wyobrażeń idealnego mężczyzny przybywa do obcego kraju, by rządzić u boku męża, duńskiego króla Chrystiana VII. Rzeczywistość ją jednak rozczarowuje. Chrystian jest groteskowym szaleńcem, zakochanym w sobie i dworskich zabawach. Kiedy jego kolejne wybryki rujnują kraj, na dwór zostaje wezwany lekarz Johann Friedrich Struensee, który ma okiełznać temperament i dziwaczne zachowania władcy. Johann rozkochuje w sobie królową, a za plecami króla sięga po władzę, by zmienić oblicze kraju.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

DWOJE DO POPRAWKI

USA, od 15 lat,  komedia, dramat/100 min

15:45

Po wielu latach małżeństwa Maeve (Meryl Streep) chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld (Steve Carell). Maeve postanawia nakłonić swojego sceptycznie nastawionego męża, Arnolda (Tommy Lee Jones) do tego by wyruszył wraz z nią na intensywną terapię małżeńsko-seksualną. Wyprawa ma pomóc małżonkom pozostać razem.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułPo cenne doświadczenie na Rajd Polski
Następny artykułEmerytka straciła 6 tysięcy