Strona główna Wydarzenia Świdnica Złote Godło QI 2012 dla Świdnicy

Złote Godło QI 2012 dla Świdnicy

0

Urząd Miejski w Świdnicy nagrodzony w VI edycji konkursu „Najwyższa Jakość QI 2012”. W piątek, 28 września przedstawiciele świdnickiego samorządu otrzymali specjalną statuetkę, Złote Godło QI 2012 – informuje Stefan Augustyn, rzecznik prasowy UM w Świdnicy.

To wyróżnienie tak naprawdę dla wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego, którzy dokładają starań, by mieszkańcy korzystający z usług byli zadowoleni z naszej pracy. Największa weryfikacja tej pracy należy właśnie do mieszkańców – mówi Wojeciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

Konkurs organizuje redakcja Forum Biznesu, a realizuje go pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zajęcie pierwszego miejsca to dla nas duże wyróżnienie i radość tym bardziej, że Urząd Miejski przystąpił po raz pierwszy do konkursu i od razu uzyskał Złote Godło. To również zachęta do dalszej wytężonej pracy, by obsługa naszych klientów była nie tylko komfortowa, ale wydajniejsza i bardziej sprawna – mówi Jerzy Legut, dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy, który odebrał nagrodę podczas piątkowej gali w Poznaniu.

W szóstej edycji programu Świdnica zdobyła Złote Godło w kategorii QI Service – Usługa Najwyższej Jakości. Przyznanie dla Świdnicy Złotego Godła, to wyróżnienie za usługi świadczone nie tylko dla mieszkańców, czyli klientów indywidualnych ale również instytucji i firm w ramach realizacji zadań o charakterze publicznym

***

Najwyższa Jakość QI, to projekt którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach, a także w samorządzie skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Podstawą do przyznania nagrody jest m. in. analiza oficjalnych danych oraz opinia organizacji biznesowych i gospodarczych, instytucji certyfikujących oraz powołanych ekspertów. Tę ocenę świdnicki urząd przeszedł pomyślnie.

 

Poprzedni artykułNiezwykła gala parowozów [FOTO/WIDEO]
Następny artykułEuropejskie szkoły dla zdrowia