Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki weekendowych spotkań

Wyniki weekendowych spotkań

0

Kolejną kolejkę spotkań rozegrały drużyny uczestniczące w rozgrywkach III i IV ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B. Poniżej wyniki rozegranych pojedynków:

III Liga

Promień Żary- Polonia Świdnica 3:0

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Bielawianka Bielawa 1:3

Lechia Dzierżoniów- Lechia Zielona Góra 1:1

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Ilanka Rzepin 0:3

Polonia Trzebnica- Piast Karnin 0:2

Foto- Higiena Gać- Orzeł Międzyrzecz 5:0

Pogoń Świebodzin- Ślęza Wrocław 0:2

Prochowiczanka Prochowice- Sprotavia Szprotawa 2:0

 

IV Liga

Olimpia Kowary- AKS Strzegom 0:2

Nysa Kłodzko- Orla Wąsosz 1:1

Łużyce Lubań- Piast Nowa Ruda 3:1

Piast Zawidów- Pogoń Oleśnica 2:0

Orkan Szczedrzykowice- GKS Kobierzyce 1:2

Nysa Zgorzelec- Granica Bogatynia 1:0

Sokół Wielka Lipa- Karkonosze Jelenia Góra 2:0

Miedź II Legnica- Piast Żmigród 1:2

 

Klasa Okręgowa

LKS Bystrzyca Górna- Stal Świdnica 0:0

Karolina Jaworzyna Śląska- Trojan Lądek Zdrój 3:1

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Grom Witków 2:4

Iskra Jaszkowa Dolna- Victoria Świebodzice 4:1

Zjednoczeni Żarów- MKS Szczawno Zdrój 4:0

Pogoń Pieszyce- Unia Złoty Stok 1:1

Piławianka Piława Górna- Kryształ Stronie Śląskie 1:0

 

Klasa A

Cukrownik Pszenno- Wenus Nowice 2:0

Biały Orzeł Mieroszów- Rawa Boleścin 1:3

Zagłębie Wałbrzych- Granit Roztoka 1:2

Górnik Boguszów-Gorce- Włókniarz Głuszyca 1:0

Czarni Wałbrzych- Zieloni Mrowiny 3:3

Nysa Kłaczyna- Skalnik Czarny Bór 1:0

Zdrój Jedlina Zdrój- Gwarek Wałbrzych 2:3

Victoria II Świebodzice- Sudety Dziećmorowice 2:5

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

LKS Wiśniowa- Spółdzielca Marcinowice 2:2

Granit Rogoźnica- Wierzbianka Wierzbna 2:6

WKS Goczałków- Orzeł Witoszów 1:3

Błękitni Słotwina- Herbapol Stanowice 3:3

Unia Jaroszów- LKS Piotrowice Świdnickie 8:0

Tęcza Bolesławice- Zryw Łażany 2:2

Płomień Dobromierz- Błyskawice Kalno 2:2

Wodospad Zastruże- Grom Panków 0:1

 

Grupa II Świdnica

Sparta Ostroszowice- Ślężanka Tąpadła 2:5

LKS II Bystrzyca Górna- Sparta Oleszna 3:3

Kłos Lutomia- Orzeł Piława Dolna 0:4

Klubokawiarnia Roztocznik- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 7:0

Victoria Tuszyn- Gryf Burkatów 3:1

LKS Gilów- Piast Jaźwina 0:1

Zryw Gola Świdnicka- Dąb Mościsko 4:0

LKS Dobrocin- Płomień Makowice 1:5