Strona główna Sport Piłka ręczna Weekend z piłką ręczną

Weekend z piłką ręczną

0

Najbliższy weekend należeć będzie do piłkarzy ręcznych. Oprócz seniorów, którzy zainaugurują w sobotę 15 września sezon 2012/2013 w rozgrywkach I ligi, w dniach 14-16 września przeprowadzony zostanie Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej Świdnica Cup. W imprezie, która odbywać się będzie w dwóch halach – na Zawiszowie, a także na lodowisku wystąpi dziewiętnaście zespołów (młodzicy i juniorzy młodsi).

 

Regulamin, system gier i terminarz gier

 

Młodzik (hala lodowiska)

– w jednej grupie każdy z każdym

 

Grupa: ŚKPR Świdnica, MKS Poznań, Śląsk Wrocław, MKS Ustroń, Żagiew Dzierżoniów, Chrobry Głogów, Jedynka Ziębice, Euco Dziewiątka Legnica

 

PIĄTEK 14.09.2012

14.00  ŚKPR ŚWIDNICA – MKS POZNAŃ

14.45 CHROBRY GŁOGÓW – MKS USTROŃ

15.30  JEDYNKA ZIĘBICE – ŚLĄSK WROCŁAW

16.15  DZIEWIĄTKA LEGNICA – ŻAGIEW DZIERŻONIÓW

17.00  ŚLĄSK WROCŁAW – CHROBRY GŁOGÓW

17.45  MKS POZNAŃ – JEDYNKA ZIĘBICE

18.30  MKS USTROŃ – ŻAGIEW DZIERŻONIÓW

19.15  ŚKPR ŚWIDNICA – DZIEWIĄTKA LEGNICA

 

SOBOTA 15.09.2012

9.00  MKS USTROŃ – JEDYNKA ZIĘBICE

9.45  ŚLĄSK WROCŁAW – ŚKPR ŚWIDNICA

10.30  MKS POZNAŃ – DZIEWIĄTKA LEGNICA

11.15  ŚKPR ŚWIDNICA – MKS USTROŃ

12.00  ŻAGIEW DZIERŻONIÓW – CHROBRY GŁOGÓW

12.45 MKS POZNAŃ – ŚLĄSK WROCŁAW

13.30 ŻAGIEW DZIERŻONIÓW – ŚKPR  ŚWIDNICA

14.15  DZIEWIĄTKA LEGNICA – JEDYNKA ZIEBICE

15.00  ŚKPR ŚWIDNICA – CHROBRY GŁOGÓW

15.45   ŚLĄSK WROCŁAW – MKS USTROŃ

16.30  JEDYNKA ZIĘBICE – ŻAGIEW DZIERŻONIÓW

17.15  DZIEWIATKA LEGNICA – CHROBRY GŁOGÓW

 

NIEDZIELA 16.09.2012

8.00  CHROBRY GŁOGÓW – MKS POZNAŃ

8.40  ŻAGIEW DZIERŻONIOW – ŚLĄSK WROCŁAW

9.20  MKS USTROŃ – DZIEWIĄTKA LEGNICA

10.00  JEDYNKA ZIĘBICE – ŚKPR ŚWIDNICA

10.40  ŻAGIEW DZIERŻONIÓW – MKS POZNAŃ

11.20  ŚLĄSK WROCŁAW – DZIEWIĄTKA LEGNICA

12.00  CHROBRY GŁOGÓW – JEDYNKA ZIĘBICE

12.40 MKS POZNAŃ – MKS USTROŃ

14.00 zakończenie turnieju ZAWISZÓW

 

 

Juniorzy młodsi: (hala Zawiszów)

– w grupach  „każdy z każdym”

w finałach:
– drużyny zajmujące w swoich grupach 5 i 6 miejsce tworzą grupę “C” z  zaliczeniem zdobytych punktów i stosunku bramek z meczu pomiędzy sobą i rozgrywać będą zawody z drużynami grupy przeciwnej. Będą to mecze o miejsca 9-11 w turnieju.
– drużyny zajmujące w swoich grupach miejsca 3 i 4 awansują do grupy “D” z zaliczeniem zdobytych punktów i stosunku bramek z meczu pomiędzy sobą i rozgrywać będą zawody z dwoma drużynami grupy przeciwnej. Będą to mecze o miejsca 5-8 w turnieju.
– drużyny zajmujące w swoich grupach miejsca  1 i 2 awansują do grupy “E” z zaliczeniem zdobytych punktów i stosunku bramek z meczu pomiędzy sobą i rozgrywać będą zawody z dwoma drużynami grupy przeciwnej. Będą to mecze o miejsca 1-4 w turnieju.

 

Grupa A: Kadra Opolska ’97, SPR Oleśnica, ŚKPR Świdnica, MKS Poznań, Zagłębie Lubin, Euco-UKS Dziewiątka Legnica

 

Grupa B: kadra dolnośląska ’97, Szczypiorniak Oława, Żagiew Dzierżoniów, Siódemka Legnica, Chrobry Głogów

 

PIĄTEK 14.09.2012

13.40  ŚKPR ŚWIDNICA – MKS POZNAŃ

14.20  SPR OLEŚNICA – ZAGŁĘBIE LUBIN

15.00  CHROBRY GŁOGÓW – SZCZYPIORNIAK OŁAWA

15.40  ŻAGIEW DZIERŻONIÓW – SIÓDEMKA LEGNICA

16.20  ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚKPR ŚWIDNICA

17.00  MKS POZNAŃ – DZIEWIĄTKA LEGNICA

17.40  KADRA OPOLSKA  – SPR OLEŚNICA

18.20  SIÓDEMKA LEGNICA – KADRA DOLNOŚLĄSKA

19.00  CHROBRY GŁOGÓW – ŻAGIEW DZIERŻONIÓW

19.40  DZIEWIĄTKA LEGNICA –  ZAGŁĘBIE LUBIN

20.20  ŚKPR ŚWIDNICA – KADRA OPOLSKA

21.00  KADRA  DOLNOŚLĄSKA – SZCZYPIORNIAK OŁAWA

 

SOBOTA 15.09.2012

8.00 SZCZYPIORNIAK OŁAWA – SIÓDEMKA LEGNICA

8.40 KADRA OPOLSKA – MKS POZNAŃ

9.20 KADRA DOLNOŚLĄSKA – CHROBRY GŁOGÓW

10.00 SPR OLEŚNICA – ŚKPR ŚWIDNICA

10.40 DZIEWIĄTKA LEGNICA –  KADRA OPOLSKA

11.20 MKS POZNAŃ – ZAGŁĘBIE LUBIN

12.00 SZCZYPIORNIAK OŁAWA – ŻAGIEW DZIERŻONIÓW

12.40 DZIEWIĄTKA LEGNICA – SPR OLEŚNICA

13.20 CHROBRY GŁOGÓW – SIÓDEMKA LEGNICA

14.00 ZAGŁĘBIE LUBIN – KADRA OPOLSKA

14.40 ŚKPR ŚWIDNICA – DZIEWIĄTKA LEGNICA

15.20 ŻAGIEW DZIERŻONIÓW – KADRA DOLNOŚLĄSKA

16.00 MKS POZNAŃ – SPR OLEŚNICA

16.40  grupa E: 1mB – 2mA

17.20  grupa E: 1mA – 2mB


NIEDZIELA 16.09.2012

8.00  grupa C: 5mB – 6mA

8.45  grupa D: 4mB – 3mA

9.30  grupa D: 3mB – 4mA

10.15  grupa C: 5mA – 5mB

11.00  grupa D: 4mB – 4mA

11.45  grupa D: 3mA – 3mB

12.30  grupa E: 2mA – 2mB

13.15  grupa E: 1mB – 1mA

14.00  zakończenie turnieju Zawiszów