Strona główna Sport Moto Team Krysiak/Gacek najlepszy w klasie Gość i Opel Cup

Team Krysiak/Gacek najlepszy w klasie Gość i Opel Cup

2

Zwycięstwem w klasie Gość i Opel Cup zakończył się występ strzegomsko-bielskiego duetu w 58. Rajdzie Wisły.  Paweł Krysiak i Paweł Gacek objęli prowadzenie już od pierwszego odcinka specjalnego i nie oddali go do końca.

Dla nas rajd bardzo szczęśliwy. Udało się zwyciężyć w dwóch klasach – mówi kierowca, Paweł Krysiak. – Szkoda tylko, że frekwencja nie do końca dopisała. Mamy jednak nadzieję, że na Rajdzie Dolnośląskim zjawi się większa grupa zawodników.

 

Załoga miała kilka dość nerwowych sytuacji. Trzy razy opuszczała drogę, ale na tyle szczęśliwie, że za każdym razem udało się wrócić do rywalizacji.

 

Chciałbym podziękować serwisantom firmy Auto Max Service Łukasza Jurgi za kawał dobrej roboty, kolegom z klasy za rywalizację, no i oczywiście naszym tegorocznym partnerom, bez których nasz start nie doszedłby do skutku. Podziękowania należą się też mojemu pilotowi Pawłowi Gackowi, za pomoc i wzorową pracę podczas rajdu, a Łukaszowi Ryznarowi za pożyczenie kasku i Tomkowi Kramarczykowi za użyczenie swoich kół. Wszystkim zwycięzcom szczerze gratulujemy i już nie możemy się doczekać Rajdu Dolnośląskiego – dodaje Paweł.

Poprzedni artykułSkończyła na dachu
Następny artykułMamut z Krukowa na wystawie