Strona główna Sport Piłka ręczna Szare Wilki zaczynają z… Ivano Baliciem!

Szare Wilki zaczynają z… Ivano Baliciem!

0

Po czterech miesiącach przerwy wracają rozgrywki 1 ligi piłki ręcznej. Pierwszy mecz już w sobotę 15 września o godzinie 20.00 w hali na osiedlu Zawiszów. ŚKPR Świdnica podejmie Szczypiorno Kalisz. Oba zespoły potykały się ze sobą na zakończenie poprzedniego sezonu. W barażowym dwumeczu lepsi okazali się świdniczanie, ale po powiększeniu ligi do czternastu zespołów Szczypiorno dostało zielone światło na grę na bezpośrednim zapleczu PGNiG Superligi.

 

ŚKPR Świdnica – Szczypiorno Kalisz sobota 15 września, godzina 20.00, hala na osiedlu Zawiszów. Bilety 7 złotych normalne, 3 złote ulgowe dla dzieci do lat 12

 

Na pierwszym meczu nie zabraknie atrakcji dla kibiców i efektownej oprawy widowiska. Tradycyjnie będą konkursy z nagrodami fundowanymi przez sponsorów klubu. Będzie można też zdobyć jedną z trzech piłek z autografami zawodników świdnickiej drużyny. W przerwie spotkania  odbędzie się licytacja oryginalnej klubowej koszulki ŚKPR-u z autografem Chorwata Ivano Balicia, dwukrotnie wybieranego najlepszym piłkarzem ręcznym świata!

 

Tradycyjnie dla Czytelników www.swidnica24.pl mamy do rozdania dwa bezpłatne bilety na mecz I ligi piłki ręcznej ŚKPR Świdnica – Szczypiorno Kalisz. By je zdobyć wystarczy wysłać maila na adres [email protected] w tytuł wiadomości wpisując hasło: „Gramy razem – swidnica24.pl” a w treść imię i nazwisko. Zwycięzców wyłoni losowanie. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o terminie i miejscu odbioru biletu.

 

 

Poprzedni artykułStartuje „Alchemia Teatralna”. Krzytof Globisz odwiedzi Świdnicę
Następny artykułPrywatna firma nie przejmie pogotowia