Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarskie rezultaty

Piłkarskie rezultaty

0

Znów swojespotkania rozegrały drużyny grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy ich wyniki:

III Liga

Bielawianka Bielawa- Polonia Świdnica 0:5

Prochowiczanka Prochowice- Promień Żary 2:2

Ślęza Wrocław- Foto-Higiena Gać 2:0

Orzeł Międzyrzecz- Polonia Trzebnica 1:1

Piast Karnin- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:1

Ilanka Rzepin- Lechia Dzierżoniów 1:0

Lechia Zielona Góra- Orzeł Ząbkowice Śląskie 5:1

 

IV Liga

AKS Strzegom- Miedź II Legnica 0:0

Piast Żmigród- Sokół Wielka Lipa 4:1

Karkonosze Jelenia Góra- Nysa Zgorzelec 1:1

Granica Bogatynia- Orkan Szczedrzykowice 5:1

GKS Kobierzyce- Piast Zawidów 1:3

Pogoń Oleśnica- Łużyce Lubań 3:0

Piast Nowa Ruda- Nysa Kłodzko 2:1

Orla Wąsosz- Olimpia Kowary 2:0

 

Klasa Okręgowa

Stal Świdnica- Pogoń Pieszyce 4:0

Piławianka Piława Górna- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:2

Bielawianka II Bielawa- Karolina Jaworzyna Śląska 3:3

Trojan Lądek Zdrój- LKS Bystrzyca Górna 2:1

Unia Złoty Stok- Zjednoczeni Żarów 2:1

MKS Szczawno Zdrój- Iskra Jaszkowa Dolna 4:0

Victoria Świebodzice- Grom Witków 1:0

 

Klasa A

Victoria II Świebodzice- Biały Orzeł Mieroszów 2:2

Sudety Dziećmorowice- Zdrój Jedlina Zdrój 0:1

Gwarek Wałbrzych- Nysa Kłaczyna 1:2

Skalnik Czarny Bór- Cukrownik Pszenno 3:2

Wenus Nowice- Czarni Wałbrzych 2:3

Zieloni Mrowiny- Górnik Boguszów- Gorce 3:5

Włókniarz Głuszyca- Zagłębie Wałbrzych 3:1

Granit Roztoka- Rawa Boleścin 5:2

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- Wodospad Zastruże 5:0

Grom Panków- Płomień Dobromierz 2:1

Błyskawica Kalno- Tęcza Bolesławice 3:7

Zryw Łażany- Unia Jaroszów 3:2

LKS Piotrowice Świdnickie- Błękitni Słotwina 0:1

Herbapol Stanowice- WKS Goczałków 0:2

Orzeł Witoszów- Granit Rogoźnica 5:4

Wierzbianka Wierzbna- LKS Wiśniowa 3:2

 

Grupa II Świdnica

Ślężanka Tąpadła- LKS Dobrocin 3:2

Płomień Makowice- Zryw Gola Świdnicka 0:4

Dąb Mościsko- LKS Gilów 7:2

Piast Jaźwina- Victoria Tuszyn 1:3

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Kłos Lutomia 3:0 (wo)

Orzeł Piława Dolna- LKS II Bystrzyca Górna 1:2

Sparta Oleszna- Sparta Ostroszowice 1:1