Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl w ostatni dzień lata

Magazyn Swidnica24.pl w ostatni dzień lata

0

Pogoda coraz dobitniej pokazuje, że lato ma się ku końcowi. Oficjalnie, dokładnie o 16.49, właśnie dzisiaj powitamy kalendarzową jesień. Pozostaje nadzieja, że po pochmurnej sobocie nadejdzie ta najpiękniejsza, złota. Tymczasem można zaszyć się pod ciepłym kocem i oddać przyjemnej lekturze albo oglądaniu filmów, o czym m.in. w najnowszym Magazynie Swidnica24.pl.

Dla zmęczonych całotygodniową pracą polecamy kolejny, pełen humoru kryminał Joanny Chmielewskiej. „Krwawa zemsta” to historia owładniętego zazdrością męża, choć – jak to zwykle u pani Joanny – nigdy do końca nie wiadomo, co jest na pierwszym planie. Więcej w dziale Książka.

Adrianna Woźniak zabrała się za remanenty i znalazła antidotum na serię nieudanych polskich komedii ostatnich lat. Sięgnęła do najlepszych czasów polskiego kina rozrywkowego i znalazła „Człowieka z M-3” w doborowej obsadzie i inteligentnym humorem. Więcej  w dziale Kino.

Nasza czarodziejka Penelopa tymczasem już zapełnia na zimę półkę z przetworami, które przypomną zapachy lata. I znów pokazuje, że gotowanie nie jest nudne. To także okazja do wspomnień. Tym razem z przeszłości powracają wyprawy z ukochaną babcią na leśne maliny. A jak zrobić z tych wyjątkowo aromatycznych owoców sok bez użycia sokownika – o tym w najnowszych „Czarach Penelopy” w dziale Kuchnia.

Wszystkich, którzy nie chcą jednak zostać w domu, zapraszamy wraz z portalem ZnaneNieznane.pl do Kowar, do Parku Miniatur. Tu na świat można nareszcie spojrzeć z góry…

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. Miłej lektury i udanego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Sok malinowy
Następny artykułSpółdzielnia z sukcesem od dwóch lat