Strona główna Kultura “Jesteś Bogiem” w Cinema 3D

“Jesteś Bogiem” w Cinema 3D [REPERTUAR]

6

“Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Zobacz go na dużym ekranie w świdnickim kinie Cinema 3D.

JESTEŚ BOGIEM

Polska, od 13 lat, dramat, biograficzny/110 min

9:45 12:00 14:15 16:30 18:45 21:00

“Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza – Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta – Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera – Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny “Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków.

Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą “”pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika””, wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: “Kinematografia”, mini album “Jestem Bogiem” oraz “Archiwum kinematografii” sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze “Kinematografii” fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

PARANORMAN

USA,  od 7 lat, animowany, komedia, przygodowy/93 min

wersja 2D 9:15 13:15 17:15 21:15

wersja 3D 11:15 15:15 19:15

Akcja filmu będzie się toczyć w miasteczku, na którym od dawna wisi klątwa . Tylko pewien chłopiec Norman może pomóc, gdyż potrafi rozmawiać z zombie, jednak jego nikt nie chce słuchać…

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

KOCHANEK KRÓLOWEJ

Dania,  od 15 lat, dramat, kostiumowy, romans/128 min

19:45

Akcja „Kochanka królowej” rozpoczyna się, gdy młodziutka Karolina Matylda nadziei i wyobrażeń idealnego mężczyzny przybywa do obcego kraju, by rządzić u boku męża, duńskiego króla Chrystiana VII. Rzeczywistość ją jednak rozczarowuje. Chrystian jest groteskowym szaleńcem, zakochanym w sobie i dworskich zabawach. Kiedy jego kolejne wybryki rujnują kraj, na dwór zostaje wezwany lekarz Johann Friedrich Struensee, który ma okiełznać temperament i dziwaczne zachowania władcy. Johann rozkochuje w sobie królową, a za plecami króla sięga po władzę, by zmienić oblicze kraju.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

DWOJE DO POPRAWKI

USA, od 15 lat,  komedia, dramat/100 min

11:30 17:30 22:15

Po wielu latach małżeństwa Maeve (Meryl Streep) chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld (Steve Carell). Maeve postanawia nakłonić swojego sceptycznie nastawionego męża, Arnolda (Tommy Lee Jones) do tego by wyruszył wraz z nią na intensywną terapię małżeńsko-seksualną. Wyprawa ma pomóc małżonkom pozostać razem.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

WIECZÓR PANIEŃSKI

USA,  od 15 lat, komedia/ 91 min\

13:45 19:30

W szkole średniej Regan (Kirsten Dunst), Gena (Lizzy Caplan) i Katie (Isla Fisher) kpiły i wyśmiewały się z Becky (Rebel Wilson). Kiedy jednak ta ma zostać panną młodą, wszystkie zgodnie postanawiają zakopać topór wojenny i urządzić jej niezapomniany wieczór panieński. Wszystko jednak zaczyna wymykać się spod kontroli i staje się szaloną nocą, której nie sposób zapomnieć.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

DZWONECZEK I SEKRET MAGICZNYCH SKRZYDEŁ

USA, b.o., animowany, familijny /92 min

wersja 2D 15:45

wersja 3D 9:15 11:00

Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemnic Zimowego Lasu, gdzie ciekawość przygód prowadzi wróżkę do niezwykłego odkrycia które zmieni nie tylko jej życie ale zjednoczy w Przystani Elfów wróżki ciepłych i zimnych pór roku.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ODWRÓCENI ZAKOCHANI

Francja, Kanada,  od 13 lat, dramat, fantasy, romans /106 min

9:15 15:00 21:30

Akcja filmu częściowo rozgrywać ma się w surrealistycznym świecie, w którym drzewa, miasta i morza nie podlegają siłom grawitacji i szybują nad Ziemią kompletnie nieosiągalne dla zamieszkujących ją ludzi. Jednym z głównych bohaterów obrazu ma być Adam, zwyczajny człowiek, wiodący zupełnie zwyczajne życie, który marzy o Ewie, dziewczynie, którą widział w swoich snach, w alternatywnej rzeczywistości, w której wszystko ma zupełnie inną grawitację.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

TED

USA, od 15 lat, komedia /106 min

12:45 17:15

Film opowiada historię 33-letniego mężczyzny. Pewnego dnia jego pluszowy przyjaciel z dzieciństwa ożywa. Miś nie okazuję się mimo wszystko przykładowym towarzyszem młodych lat. Do gustu przypadają mu dziewczyny, narkotyki, gry wideo i inne nieprzyzwoite rzeczy.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

 

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl