Strona główna Kultura „Jazz dla mass” z piękną harfistką

„Jazz dla mass” z piękną harfistką

4

Po raz kolejny Galeria Świdnicka i Arte Jazz- Artur Janicki zapraszają na koncerty jazzowe. Jak zapewniają organizatorzy, to będzie prawdziwa uczta dla miłośników tego gatunku muzyki.

30 września (niedziela) godz. 18.00 – PACO TRIO (Piotr „Paco” Pakowski – piano, Jadwiga Tomczyńska  – harfa, Michał Liziński – gitara). Niewątpliwą ciekawostką jest występ znakomitej harfistki Jadwigi Tomczyńskiej.

6 października (sobota) godz. 18.00 – ELECTRIC QUARTET ŚWIDNICA (Piotr „Krakus” Krakowski – gitary, Artur Wojtysiak – piano, Bartek Bednarz – bass, Mateusz Chochołek – perkusja). Electric Quartet Świdnica to nowa formacja, ale stworzona przez doświadczonych, znanych muzyków.

Obu koncertów bezpłatnie będzie można posłuchać w Galerii Świdnickiej.

– Kolejny raz udowodnimy, że muzyka jazzowa nie jest tylko dla koneserów, ale dla wszystkich, którzy po prostu lubią muzykę. Wychodzimy do ludzi i wykorzystujemy przestrzeń galerii, która w poprzedniej edycji sprawdziła się bardzo dobrze – mówi Artur Janicki.  – Pierwszą edycję „Jazzu dla Mass” zorganizowaliśmy na wiosnę. Nasi klienci odebrali pomysł entuzjastycznie, wspólnie więc z Arturem Janickim przygotowaliśmy kolejne koncerty. Mam nadzieję, że „Jazz dla Mass” na stale zagości w Galerii – dodaje Beata Moskal-Słaniewska, specjalistka ds. PR i marketingu w Galerii Świdnickiej.

Poprzedni artykułTony elektrośmieci
Następny artykułGryf trenował na światowym poziomie