Strona główna Kultura Ilona Felicjańska na Fashion Day

Ilona Felicjańska na Fashion Day

15

Wrzesień w Świdnicy to święto fotografii. Jubileuszowa edycja XXV Dni Fotografii – zostanie wzbogacona o dzień pełen mody i fotografii. Całość dopełni profesjonalny pokaz, którego gościem będzie modelka Ilona Felicjańska.

Tradycja Dni Fotografii zobowiązuje, ale oprócz tego, co najważniejsze – możliwości obcowania ze zdjęciami najlepszej jakości – chcemy wprowadzać również nowości będzie nią Fashion Day. Wydarzenie to w ramach święta fotografii adresujemy do osób zainteresowanych fotografią i modą, które chcą zdobyć nowe doświadczenie w ramach fotografii mody, stylizacji i wizażu – mówi Irena Dębosz, kierownik programowy Dni Fotografii.

Uczestnicy Fashion Day będą mieli możliwość stworzenia własnego portfolio w ramach kategorii konkursowej. Całą imprezę zamknie wieczorny pokaz mody, który również będzie miał charakter konkursowy. Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe. Za najlepsze fotografie 1000 złotych, za najlepszy wizaż i stylizację po 300 złotych.

Rejestracja kandydatów potrwa do niedzieli 9.09.2012 r. do godziny 24.00 – zgłoszenia należy przesyłać na adres [email protected]. Zgłoszenia przyjmowane są od fotografów, wizażystów i stylistów. Spośród osób, które wyślą zgłoszenia zostaną utworzone zespoły, które będą ze sobą współpracować.

W ramach konkursu organizator zapewnia: wsparcie i doradztwo ekspertów – fotograf mody, stylistka, wizażystka; modelki posiadające doświadczenie w pracy z fotografem, stanowisko przygotowawcze dla makijażystów i stylistów (lustro, stół, krzesła).

Każdy uczestnik przygotowuje do konkursu zestaw (5 fotografii mody i 2 zdjęcia reporterskie z wieczornego pokazu mody) oraz przesyła go do środy 19.09.2012 do godziny 24:00 na maila [email protected]. Jury nagrodzi najlepsze zestawy oraz wybierze prace do wystawy, która odbędzie się w Galerii 44. Nagrody czekać będą również na twórców najlepszego wizażu i stylizacji uwiecznionej na zdjęciach przesłanych do konkursu.

Więcej informacji na stornie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Poprzedni artykułOstatnie dni zapisów na regaty
Następny artykułNagroda za logo