Strona główna Konkursy Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

2

„Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł”, „Odwróceni zakochani”, „Ted”, „Komisarz Blond i oko sprawiedliwości”, Pamięć absolutna”, „Zakochani w Rzymie”, „Niezniszczalni2”, „Merida Waleczna”, a może „Madagaskar 3”? Zobacz na co warto w tym tygodniu wybrać się do kina Cinema 3 D w Galerii Świdnickiej. Cinema 3D informuje, że ceny biletów nie chcą wracać z wakacji, dlatego od 1 września wprowadzono nowy cennik biletów do kin CINEMA3D. Od poniedziałku do czwartku bilet normalny kosztuje tylko 15 zł a bilet ulgowy tylko 13 zł. W weekendy bilet normalny kosztuje tylko 17 zł a ulgowy 15 zł.

DZWONECZEK I SEKRET MAGICZNYCH SKRZYDEŁ

USA, b.o., animowany, familijny / FORUM FILM/92 min

wersja 2D 9:30 11:00

wersja 3D 9:15 12:45 16:45

Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemnic Zimowego Lasu, gdzie ciekawość przygód prowadzi wróżkę do niezwykłego odkrycia które zmieni nie tylko jej życie ale zjednoczy w Przystani Elfów wróżki ciepłych i zimnych pór roku.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ODWRÓCENI ZAKOCHANI

Francja, Kanada,  od 13 lat, dramat, fantasy, romans / Monolith /106 min

14:30 18:30 20:45

Akcja filmu częściowo rozgrywać ma się w surrealistycznym świecie, w którym drzewa, miasta i morza nie podlegają siłom grawitacji i szybują nad Ziemią kompletnie nieosiągalne dla zamieszkujących ją ludzi. Jednym z głównych bohaterów obrazu ma być Adam, zwyczajny człowiek, wiodący zupełnie zwyczajne życie, który marzy o Ewie, dziewczynie, którą widział w swoich snach, w alternatywnej rzeczywistości, w której wszystko ma zupełnie inną grawitację.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

TED

USA, od 15 lat, komedia / UIP/106 min

9:45 12:00 14:15 16:30 18:45 21:00

Film opowiada historię 33-letniego mężczyzny. Pewnego dnia jego pluszowy przyjaciel z dzieciństwa ożywa. Miś nie okazuję się mimo wszystko przykładowym towarzyszem młodych lat. Do gustu przypadają mu dziewczyny, narkotyki, gry wideo i inne nieprzyzwoite rzeczy.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

KOMISARZ BLOND I OKO SPRAWIEDLIWOŚCI

Polska, od 15 lat, komedia, kryminał, komedia /KINO ŚWIAT/95 min

18:30

W rękach obdarzonego genialnym węchem komisarza warszawskiej policji Jana Blonda znajdą się losy świata. W tropieniu siatki szpiegowskiej pomagają mu sam Minister Spraw Wewnętrznych, wielbiciel rzadkich ras psów i mocnych trunków oraz tajemniczy Marek, który „żadnej pracy się nie boi”. Kiedy dzielny komisarz jest o krok od rozwiązania zagadki „Oka Sprawiedliwości”, nieoczekiwanie na jego drodze pojawi się zjawiskowa Natalia. Szybko okaże się, że oparcie się jej erotycznemu magnetyzmowi to najpoważniejsze zadanie, jakie stanie przed Blondem.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

PAMIĘĆ ABSOLUTNA

USA, Kanada , od 15 lat, akcja, fantastycznonaukowy/ UIP/121 min

11:15 13:45 16:15 18:45 21:15

Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów jak „Dzień niepodległości” i „Faceci w czerni”, zrealizowana na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ZAKOCHANI W RZYMIE

Hiszpania /USA/Włochy , od 13 lat, komedia/ KINO ŚWIAT/112 min

20:45

Komedia „Zakochani w Rzymie”, poświęcona jest Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami, kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku. Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood – nominowanymi do Oscara Ellen Page („Juno”) i Jessem Eisenbergiem („The Social Network”),  Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii – swoją muzę z „Vicky Cristina Barcelona” Penelope Cruz oraz nieobliczalnego komika numer jeden, Włocha Roberto Benigniego (statuetka dla najlepszego aktora za „Życie jest piękne”), a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina („To skomplikowane”), powracającą po dłuższej przerwie na jego plan Judy Davis (nominowana do Oscara za „Podróż do Indii” i Allenowskich „Mężów i żony”), a także… po raz pierwszy od sześciu lat („Scoop – Gorący temat”) samego siebie.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

NIEZNISZCZALNI 2

USA, od 15 lat, akcja, thriller/ MONOLITH/102 min

16:15

Po tym jak Tool, serce i dusza Niezniszczalnych, zostaje brutalnie zamordowany w czasie jednej z misji, jego towarzysze poprzysięgają go pomścić. Nie tylko oni są chętni zemsty. Także córka Toola piękna i dzika Fiona rozpoczyna prywatną misję. Sprawy komplikują się kiedy zostaje ona schwytana przez bezlitosnego dyktatora spiskującego w celu zniszczenia ruchu oporu. Teraz Barney i ekipa Niezniszczalnych musi zaryzykować wszystko by ratować dziewczynę i niewinnych ludzi.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

ABRAHAM LINCOLN: ŁOWCA WAMPIRÓW 3D

USA, od 13 lat, fantasy, horror/Imperial – Cinepix/105 min

14:00

Akcja opowieści rozpoczyna się w Indianie w 1818 roku kiedy to dziewięcioletni Abraham Lincoln klęka przy łóżku swojej cierpiącej matki. Lekarze zdiagnozowali jej dolegliwość jako „Chorobę Mleka”… Z czasem Lincoln dowie się, że śmiertelna choroba jego matki miała związek z wampirami, a młody Abe poprzysięga zemstę krwiożerczym bestiom i wyrusza na ścieżkę zemsty, która doprowadzi go do Białego Domu. Prawda o życiu Abrahama Lincolna, jednego z najważniejszych Prezydentów w historii USA, ujrzała światło dzienne po opublikowaniu jego „Tajnego dziennika”, to z niego czytelnicy dowiedzieli się jak wyglądała naprawdę wojna secesyjna i jaką rolę odegrały w niej wampiry.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

MERIDA WALECZNA

USA, od 7 lat, animowany, familijny, przygodowy/FORUM FILM/101 min

3D dubbing 11:45

Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, uświęcanym przez władców krainy. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie, a kiedy dziewczyna szuka pomocy u tajemniczej staruszki, ta spełnia jej niefortunne życzenie. Niebezpieczeństwo zmusza Meridę do odkrycia znaczenia prawdziwej odwagi, by cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

MADAGASCAR 3

USA, b.o., animowany/familijny/przygodowy/UIP/93 min

3D dubbing 9:45

Alex, Marthy, Gloria i Melman wciąż próbują wrócić do swojego rodzinnego Nowego Yorku. Tym razem droga ta wiedzie przez Europę, podróżują pod wprost wymarzoną dla nich przykrywką – zwierząt cyrkowych. Widzowie po raz pierwszy będą mieli możliwość śledzenia perypetii zwierzaków z Madagaskaru w wersji 3D. A przed nami, jak zwykle, wiele trzymających w napięciu zwrotów akcji, ucieczek, forteli, no i przyjaźni.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułŚwidniczanin walczy o medal Igrzysk Paraolimpijskich
Następny artykuł074 zgłasza się