Strona główna Sport Siatkówka Zakończyli wakacje turniejem plażówki

Zakończyli wakacje turniejem plażówki

0

Niestety już po raz ostatni tego lata rozegrano Turniej  Siatkówki Plażowej  na boiskach OSiR przy ul. Śląskiej 35. W niedzielę 26 sierpnia do walki na piachu stanęło 10 zespołów męskich i 7 par kobiet. Pogoda była idealna, a zachmurzone niebo i lekki wiaterek sprzyjały rywalizacji.

 

Po zażartej walce zwyciężyły Paulina Gryguć z Kędzierzyna Koźla w parze z Iwoną Pelc z Wałbrzycha , które w finale pokonały świdniczanki: Aleksandrę Małodobrą i Annę Malinę. Trzecie miejsce zajęły Natalia Bernaciak z Wałbrzycha  i Joanna Szczurek ze Świdnicy. Na czwartym miejscu uplasowała się para z Jeleniej Góry: Dominika Jaworowska i Agnieszka Mandelt.

 

Wśród panów bezapelacyjnie najlepsi byli Michał Karauda i Piotr Borkowski z Bielawy w finale pokonując Michała Pękalskiego i Piotra Orzechowskiego ze Świdnicy. Ostatnie miejsce na podium zajęli goście z Głuszycy : Łukasz Szczepański i Bartłomiej Paliwoda, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Marcina Wójciaka i Pawła Orzechowskiego ze Świdnicy. Finaliści otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez OSiR. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i widzom  za przybycie i zapraszamy już w czerwcu przyszłego roku na pierwszy z trzech zaplanowanych na przyszłe wakacje turniejów.

 

/ŚOSiR/

Poprzedni artykułWeekendowe spotkania piłkarskie
Następny artykułFolklor w Świdnicy [WIDEO]