Strona główna Bez kategorii Weekendowe spotkania piłkarskie

Weekendowe spotkania piłkarskie

0

Za nami kolejne starcia piłkarskie. Swoje spotkania rozegrały drużyny występujące w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy ich rezultaty:

 

III liga

Ilanka Rzepin- Polonia Świdnica 1:1

Pogoń Świebodzin- Promień Żary 3:1

Prochowiczanka Prochowice- Foto- higiena Gać 3:0

Sprotavia Szprotawa- Polonia Trzebnica 1:0

Ślęza Wrocław- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:0

Orzeł Międzyrzecz- Lechia Dzierżoniów 1:3

Piast Karnin- Orzeł Ząbkowice 1:2

Lechia Zielona Góra- Bielawianka Bielawa 3:1

 

IV Liga

Piast Nowa Ruda- AKS Strzegom 1:1

Orla Wąsocz- Pogoń Oleśnica 1:1

Olimpia Kowary- GKS Kobierzyce 0:2

Nysa Kłodzko- Granica Bogatynia 0:2

Łużyce Lubań- Karkonosze Jelenia Góra 2:3

Piast Zawidów- Piast Żmigród 3:0

Orkan Szczedrzykowice- Miedź II Legnica 1:0

Nysa Zgorzelec- Sokół Wielka Lipa 2:1

 

Klasa Okręgowa

Piławianka Piława Górna- Karolina Jaworzyna Śląska 3:1

Kryształ Stronie Śląskie- LKS Bystrzyca Górna 4:3

Bielawianka II Bielawa- Pogoń Pieszyce 4:1

Trojan Lądek Zdrój- Zjednoczeni Żarów 1:5

Stal Świdnica- Iskra Jaszkowa Dolna 3:2

Unia Złoty Stok- Grom Witków 1:1

MKS Szczawno Zdrój- Victoria Świebodzice 4:2

 

Klasa A

Sudety Dziećmorowice- Cukrownik Pszenno 5:5

Zdrój Jedlina Zdrój- Biały Orzeł Mieroszów 0:1

Vitoria II Świebodzice- Nysa Kłaczyna 1:2

Gwarek Wałbrzych – Czarni Wałbrzych 4:1

Skalnik Czarny Bór- Górnik Boguszów- Gorce 1:0

Wenus Nowice- Zagłębie Wałbrzych 4:1

Zieloni Mrowiny- Rawa Boleścin 2:4

Włókniarz Głuszyca- Granit Roztoka 5:1

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- Płomień Dobromierz 3:0

Wodospad Zastruże- Tęcza Bolesławice 0:3

Grom Panków- Unia Jaroszów 1:5

Błyskawica Kalno- Błękitni Słotwina 4:3

Zryw Łażany- WKS Goczałków 1:1

LKS Piotrowice Świdnickie-Granit Rogoźnica 2:6

Herbapol Stanowice – LKS Wiśniowa 3:2

Orzeł Witoszów- Wierzbianka Wierzbna 1:3

 

Grupa II Świdnica

Ślężanka Tąpadła- Zryw Gola Świdnicka 1:2

LKS Dobrocin- LKS Gilów 2:3

Dąb Mościsko- Klubokawiarnia Roztocznik 0:4

Piast Jaźwina- Kłos Lutomia 4:2

Gryf Burkatów- LKS II Bystrzyca Górna 1:1

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Sparta Ostroszowice 0:1

Orzeł Piława Dolna- Sparta Oleszna 3:1