Strona główna Kultura „Zakochani w Rzymie” i inne hity w Cinema 3D

„Zakochani w Rzymie” i inne hity w Cinema 3D [REPERTUAR]

4

„Yuma”, „Merida Waleczna”, „Zakochani w Rzymie”, „Madagaskar 3”, „Spadaj tato”, a może „Niezniszczalni 2”? Zobacz na co warto iść do kina w ostatnim tygodniu wakacji.

ZAKOCHANI W RZYMIE

Hiszpania /USA/Włochy , od 13 lat, komedia/ KINO ŚWIAT/112 min

14:15 17:45 20:15

Komedia „Zakochani w Rzymie”, poświęcona jest Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami, kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku. Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood – nominowanymi do Oscara Ellen Page („Juno”) i Jessem Eisenbergiem („The Social Network”),  Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii – swoją muzę z „Vicky Cristina Barcelona” Penelope Cruz oraz nieobliczalnego komika numer jeden, Włocha Roberto Benigniego (statuetka dla najlepszego aktora za „Życie jest piękne”), a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina („To skomplikowane”), powracającą po dłuższej przerwie na jego plan Judy Davis (nominowana do Oscara za „Podróż do Indii” i Allenowskich „Mężów i żony”), a także… po raz pierwszy od sześciu lat („Scoop – Gorący temat”) samego siebie.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

NIEZNISZCZALNI 2

USA, od 15 lat, akcja, thriller/ MONOLITH/102 min

14:00 16:15 18:30 20:15

Po tym jak Tool, serce i dusza Niezniszczalnych, zostaje brutalnie zamordowany w czasie jednej z misji, jego towarzysze poprzysięgają go pomścić. Nie tylko oni są chętni zemsty. Także córka Toola piękna i dzika Fiona rozpoczyna prywatną misję. Sprawy komplikują się kiedy zostaje ona schwytana przez bezlitosnego dyktatora spiskującego w celu zniszczenia ruchu oporu. Teraz Barney i ekipa Niezniszczalnych musi zaryzykować wszystko by ratować dziewczynę i niewinnych ludzi.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze. 


MERIDA WALECZNA 

USA, od 7 lat, animowany, familijny, przygodowy/FORUM FILM/101 min

wersja 3D 9:15 11:30 18:00 

wersja 2D 9:15

Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, uświęcanym przez władców krainy. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie, a kiedy dziewczyna szuka pomocy u tajemniczej staruszki, ta spełnia jej niefortunne życzenie. Niebezpieczeństwo zmusza Meridę do odkrycia znaczenia prawdziwej odwagi, by cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

SPADAJ TATO

USA, od lat 13, komedia/UIP/116 min

9:15 11:30 13:00 16:45 20:45

Film przedstawi historię ojca, który dowiaduje się o tym, że jego syn zamierza wziąć ślub z kobietą, której nie akceptuje. Ojciec postanawia się wprowadzić do mieszkania pary. Konflikt między przyszłą małżonką syna, a ojcem wybucha prawie natychmiast.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

YUMA

Polska, od 13 lat, akcja, komedia, romans/KINO ŚWIAT/113 min

11:45

Historia wzlotu i upadku Zygi – polskiego dwudziestokilkulatka z pogranicza polsko-niemieckiego, który po upadku komunizmu postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, lecz w czasach gwałtownych przemian i narastającej moralnej anarchii, kompletnie niechcący stał się zwykłym gangsterem i doprowadził do eskalacji przestępczości.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

MADAGASCAR 3 

USA, b.o., animowany/familijny/przygodowy/UIP/93 min

wersja 3D 9:15 16:00

wersja 2D 11:00

Alex, Marthy, Gloria i Melman wciąż próbują wrócić do swojego rodzinnego Nowego Yorku. Tym razem droga ta wiedzie przez Europę, podróżują pod wprost wymarzoną dla nich przykrywką – zwierząt cyrkowych. Widzowie po raz pierwszy będą mieli możliwość śledzenia perypetii zwierzaków z Madagaskaru w wersji 3D. A przed nami, jak zwykle, wiele trzymających w napięciu zwrotów akcji, ucieczek, forteli, no i przyjaźni.


Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ABRAHAM LINCOLN: ŁOWCA WAMPIRÓW 3D

USA, od 13 lat, fantasy, horror/Imperial – Cinepix/105 min

13:45 15:30 19:15 21:30

Akcja opowieści rozpoczyna się w Indianie w 1818 roku kiedy to dziewięcioletni Abraham Lincoln klęka przy łóżku swojej cierpiącej matki. Lekarze zdiagnozowali jej dolegliwość jako „Chorobę Mleka”… Z czasem Lincoln dowie się, że śmiertelna choroba jego matki miała związek z wampirami, a młody Abe poprzysięga zemstę krwiożerczym bestiom i wyrusza na ścieżkę zemsty, która doprowadzi go do Białego Domu. Prawda o życiu Abrahama Lincolna, jednego z najważniejszych Prezydentów w historii USA, ujrzała światło dzienne po opublikowaniu jego „Tajnego dziennika”, to z niego czytelnicy dowiedzieli się jak wyglądała naprawdę wojna secesyjna i jaką rolę odegrały w niej wampiry.

VOUCHERY – bilety do kina typu open, do zrealizowania na dowolny seans w dowolnym terminie. Vouchery to idealny pomysł na wykorzystanie środków z funduszu socjalnego, dodatkową premię dla pracowników, czy też prezent dla partnerów biznesowych.

Nasza oferta zawiera 2 rodzaje Voucherów:

Voucher 2D 15 zł

Voucher 3D 19

REZERWACJA TELEFONICZNA 

+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułZłomiarze okradli fontannę [FOTO]
Następny artykułBieg terenowy będzie niezwykle wymagający