Yuma, historia gangstera [REPERTUAR CINEMA 3D]

  0

  Kto jeszcze nie zdążył obejrzeć trzeciej części zabawnego Madagaskaru, wciąż ma szansę. Warto sprawdzić także, czy polsko-czeska produkcja w gwiazdorskiej obsadzie zaskoczy pozytywnie. Yuma, czyli historia gangstera trochę z przypadku już od jutra w świdnickim Cinema 3D.

  Repertuar 10 – 16 sierpnia

  MADAGASkAR 3 wersja 2D I 3D

  USA, b.o., animowany/familijny/przygodowy/UIP/93 min

  wersja 2D  11:15 15:30 17:15

  wersja 3D  9:15 13:15 15:15 19:15 21:15

  Alex, Marthy, Gloria i Melman wciąż próbują wrócić do swojego rodzinnego Nowego Yorku. Tym razem droga ta wiedzie przez Europę, podróżują pod wprost wymarzoną dla nich przykrywką – zwierząt cyrkowych. Widzowie po raz pierwszy będą mieli możliwość śledzenia perypetii zwierzaków z Madagaskaru w wersji 3D. A przed nami, jak zwykle, wiele trzymających w napięciu zwrotów akcji, ucieczek, forteli, no i przyjaźni.

  YUMA

  Polska/Czechy, od 12 lat, KINO ŚWIAT/113 min

  13:00 13:45 17:30 18:30 21:00

  Historia wzlotu i upadku Zygi – polskiego dwudziestokilkulatka z pogranicza polsko-niemieckiego, który po upadku komunizmu postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, lecz w czasach gwałtownych przemian i narastającej moralnej anarchii, kompletnie niechcący stał się zwykłym gangsterem i doprowadził do eskalacji przestępczości.

  DZIEDZICTWO BOURNE`A

  USA, od 13 lat, UIP/134 min

  9:30 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00

  Trylogia Bourne’a na całym świecie zarobiła już prawie miliard dolarów! Czwarte, nowatorskie podejście do cyklu o Jasonie Bournie to niezwykła opowieść uzupełniająca i zamykająca kultowy cykl. Bohaterem filmu jest agent Aaron Cross, który jest świetnie wyszkolony i nie spocznie póki nie wykona zadania.

  MROCZNY RYCERZ POWSTAJE

  USA, od 15 lat, akcja/sci-fi/Warner/165 min

  9:45  20:00

  Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została zmiażdżona dzięki Ustawie Denta, stworzonej w celu walki z przestępczością. Wszystko zmienia się wraz z przybyciem sprytnej włamywaczki, kobiety-kota, realizującej własny, ukryty plan. O wiele bardziej niebezpieczne jest jednak pojawienie się Bane’a, zamaskowanego terrorysty, którego bezwzględne zamiary wobec Gotham City zmuszają Bruce’a do powrotu z dobrowolnego wygnania. Ale nawet jeżeli Batman znów założy pelerynę i maskę, może okazać się zbyt słaby, by pokonać Bane’a.

  STEP UP 4 REVOLUTION 3D

  USA, od 12 lat, muzyczny/romans/ MONOLITH/97 min

  11:30 16:15

  Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się „The Mob”. Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych – dzielnica członków „The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją! O marzenia warto walczyć za wszelką cenę.

  EPOKA LODOWCOWA 4: WĘDRÓWKA KONTYNENTÓW 3D

  USA, b.o., animowany/familijny/ Imperial – Cinepix/94 min

  9:30

  W czwartej części „Epoki lodowcowej” wszystko zaczyna się jak zwykle – Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje niewyobrażalne trzęsienie, w efekcie którego Maniek, Diego i Sid odłączają się od reszty stada…


  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  Poprzedni artykułChciał okraść świdnickie kwiaciarki
  Następny artykułDotarli na Jasną Górę