Strona główna Sport Wyniki weekendowych meczów w niższych ligach

Wyniki weekendowych meczów w niższych ligach

0

W ubiegły weekend następną kolejkę spotkań rozegrały drużyny piłkarskie występujące na boiskach IV-ligi, klasy okręgowej, klasy A i B. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych meczów.

IV Liga

AKS Strzegom – Nysa Zgorzelec 3:0

Sokół Wielka Lipa- Orkan Szczedrzykowice 1:2

Miedz II Legnica- Piast Zawidów 0:1

Piast Żmigród Łużyce Lubań 4:0

Karkonosze Jelenia Góra- Nysa Kłodzko 4:0

Granica Bogatynia- Olimpia Kowary 2:2

GKS Kobierzyce- Orla Wąsocz 5:0

Pogoń Oleśnica- Piast Nowa Ruda 2:0

 

Klasa Okręgowa

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- MKS Szczawno Zdrój 1:1

Victoria Świebodzice- Unia Złoty Stok 0:3

Grom Witków Stal Świdnica 1:2

Iskra Jaszkowa Dolna- Trojan Lądek Zdrój 5:3

Zjednoczeni Żarów- Bielawianka II Bielawa 6:4

Pogoń Pieszyce- Kryształ Stronie Śląskie 1:2

LKS Bystrzyca Górna- Piławianka Piława Górna3:0

Karolina Jaworzyna Śląska- Górnik II Wałbrzych 4:0

 

Klasa A

Biały Orzeł Mieroszów- Włókniarz Głuszyca 1:0

Granit Roztoka- Zieloni Mrowiny 2:2

Rawa Boleścin- Wenus Nowice 6:0

Zagłębie Wałbrzych- Skalnik Czarny Bór 0:1

Górnik Boguszów Gorce- Gwarek Wałbrzych 2:2

Cukrownik Pszenno- Victoria II Świebodzice 6:0

Nysa Kłaczyna- Zdrój Jedlina Zdrój 1:1

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Orzeł Witoszów- Spółdzielca Marcinowice 4:2

Wierzbianka Wierzbna- Herbapol Stanowice 2:7

LKS Wiśniowa- LKS Piotrowice Świdnickie 2:1

Granit Rogoźnica- Zryw Łażany 1:6

WKS Goczałków- Błyskawice Kalno 3:2

Błękitni Słotwina- Grom Panków 2:0

Unia Jaroszów- Wodospad Zastruże 3:0 (wo)

Tęcza Bolesławice- Płomień Dobromierz 4:3

 

Grupa II Świdnica

Orzeł Piława Dolna- Ślężanka Tąpadła 10:0

Sparta Oleszna- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 9:0

Sparta Ostroszowice- Gryf Burkatów 3:0

LKS II Bystrzyca Górna- Piast Jaźwina 0:2

Kłos Lutomia- Dąb Mościsko 0:2

Klubokawiarnia Roztocznik- Płomień Makowice 6:1

Victoria Tuszyn- LKS Dobrocin 2:0

LKS Gilów- Zryw Gola Świdnicka 0:3