Dobiegły końca emocje związane z 7. Międzynarodowym Turniejem Piłkarskim Silesian Cup. Na starcie imprezy stanęło 37 zespołów walczących w trzech kategoriach: U-10, U-12, U-14.
W kategorii U-10 na najwyższym stopniu podium zameldowali się młodzi zawodnicy z Rosji reprezentujący FK Fakieł Woroneż wyprzedzając Polonię Środa Śląska i Gryfa Świdnica. W kategorii U-12 najlepsi okazali się Czesi z FK Chlumec, a na kolejnych miejscach podium znaleźli się Gryf Świdnica i GKS Bełchatów. W najstarszej kategorii U-14 wygrali piłkarze GKS-u Bełchatów wygrywając w wielkim finale ze świdnickim Gryfem. Na najniższym stopniu podium stanęli przedstawiciele FK Rosicz Moskwa.
Więcej informacji na stronie organizatora http://www.silesiancup.pl
FOTO: Stanisław Abramik














































![Trudna sztuka latania. Na pomoc bocianiemu juniorowi z Pszenna [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/bocian-pomoc-2-238x178.jpg)

![Trudna sztuka latania. Na pomoc bocianiemu juniorowi z Pszenna [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/bocian-pomoc-2-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-100x75.jpg)
![Popisy na skrzyżowaniu w Świdnicy. Wyjechał z Częstochowskiej w poślizgu [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-drift-100x75.jpg)



