Strona główna Sport Przegrali z naszymi zachodnimi sąsiadami

Przegrali z naszymi zachodnimi sąsiadami

0

Porażką ŚKPR-u Świdnica zakończył się drugi mecz kontrolny. Podopieczni trenerów Krzysztofa Mistaka i Krzysztofa Terebuna ulegli występującemu w trzeciej niemieckiej klasie rozgrywkowej TV Lobberich 30:33.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane, rywale postawili trudne warunki, jednak to świdniczanie do przerwy byli minimalnie lepsi wygrywając 14:13. W drugiej połowie niemieccy szczypiorniści zdołali jednak odwrócić losy meczu zwyciężając ostatecznie 33:30. Kolejnym sprawdzianem formy naszej drużyny będzie towarzyski turniej z udziałem czterech zespołów, który w sobotę 25 sierpnia odbędzie się w Świdnicy. Zagrają: ŚKPR Świdnica, Żagiew Dzierżoniów, Grunwald Poznań oraz Nachod z Czech.

TV Lobberich – ŚKPR Świdnica 33:30 (13:14)

ŚKPR: T. Wasilewicz, Olichwer, Wnęk – Szuszkiewicz (5), Rogaczewski (4), Żubrowski (4), Pułka (3), Olejniczak (3), Orzłowski (3), Gałach (2), Mrugas (2), Piędziak (1), Marciniak (1), P. Kijek (1), D. Wasilewicz (1), Niżyński