Piłkarskie terminarze

    1

    Sezon 2012/2013 rozpoczęła już III-ligowa Polonia Świdnica. 15 sierpnia ruszają rozgrywki IV ligi, okręgówki oraz klasy A i B.

     

    IV liga

     

    1. kolejka (15 sierpnia)

    Pogoń Oleśnica – AKS Strzegom
    Piast Nowa Ruda – GKS Kobierzyce
    Orla Wąsosz – Granica Bogatynia
    Olimpia Kowary – Karkonosze Jelenia Góra
    Nysa Kłodzko – Piast Żmigród
    Łużyce Lubań – Miedź II Legnica
    Piast Zawidów – Sokół Wielka Lipa
    Orkan Szczedrzykowice – Nysa Zgorzelec

    2. kolejka (18-19 sierpnia)
    AKS Strzegom – Nysa Zgorzelec
    Sokół Wielka Lipa – Orkan Szczedrzykowice
    Miedź II Legnica – Piast Zawidów
    Piast Żmigród – Łużyce Lubań
    Karkonosze Jelenia Góra – Nysa Kłodzko
    Granica Bogatynia – Olimpia Kowary
    GKS Kobierzyce – Orla Wąsosz
    Pogoń Oleśnica – Piast Nowa Ruda

    3. kolejka (25-26 sierpnia)
    Piast Nowa Ruda – AKS Strzegom
    Orla Wąsosz – Pogoń Oleśnica
    Olimpia Kowary – GKS Kobierzyce
    Nysa Kłodzko – Granica Bogatynia
    Łużyce Lubań – Karkonosze Jelenia Góra
    Piast Zawidów – Piast Żmigród
    Orkan Szczedrzykowice – Miedź II Legnica
    Nysa Zgorzelec – Sokół Wielka Lipa

    4. kolejka (29 sierpnia)
    AKS Strzegom – Sokół Wielka Lipa
    Miedź II Legnica – Nysa Zgorzelec
    Piast Żmigród – Orkan Szczedrzykowice
    Karkonosze Jelenia Góra – Piast Zawidów
    Granica Bogatynia – Łużyce Lubań
    GKS Kobierzyce – Nysa Kłodzko
    Pogoń Oleśnica – Olimpia Kowary
    Piast Nowa Ruda – Orla Wąsosz

    5. kolejka (1-2 września)
    Orla Wąsosz – AKS Strzegom
    Olimpia Kowary – Piast Nowa Ruda
    Nysa Kłodzko – Pogoń Oleśnica
    Łużyce Lubań – GKS Kobierzyce
    Piast Zawidów – Granica Bogatynia
    Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra
    Nysa Zgorzelec – Piast Żmigród
    Sokół Wielka Lipa – Miedź II Legnica

    6. kolejka (8-9 września)
    AKS Strzegom – Miedź II Legnica
    Piast Żmigród – Sokół Wielka Lipa
    Karkonosze Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec
    Granica Bogatynia – Orkan Szczedrzykowice
    GKS Kobierzyce – Piast Zawidów
    Pogoń Oleśnica – Łużyce Lubań
    Piast Nowa Ruda – Nysa Kłodzko
    Orla Wąsosz – Olimpia Kowary

    7. kolejka (15-16 września)
    Olimpia Kowary – AKS Strzegom
    Nysa Kłodzko – Orla Wąsosz
    Łużyce Lubań – Piast Nowa Ruda
    Piast Zawidów – Pogoń Oleśnica
    Orkan Szczedrzykowice – GKS Kobierzyce
    Nysa Zgorzelec – Granica Bogatynia
    Sokół Wielka Lipa – Karkonosze Jelenia Góra
    Miedź II Legnica – Piast Żmigród

    8. kolejka (22-23 września)
    AKS Strzegom – Piast Żmigród
    Karkonosze Jelenia Góra – Miedź II Legnica
    Granica Bogatynia – Sokół Wielka Lipa
    GKS Kobierzyce – Nysa Zgorzelec
    Pogoń Oleśnica – Orkan Szczedrzykowice
    Piast Nowa Ruda – Piast Zawidów
    Orla Wąsosz – Łużyce Lubań
    Olimpia Kowary – Nysa Kłodzko

    9. kolejka (29-30 września)
    Nysa Kłodzko – AKS Strzegom
    Łużyce Lubań – Olimpia Kowary
    Piast Zawidów – Orla Wąsosz
    Orkan Szczedrzykowice – Piast Nowa Ruda
    Nysa Zgorzelec – Pogoń Oleśnica
    Sokół Wielka Lipa – GKS Kobierzyce
    Miedź II Legnica – Granica Bogatynia
    Piast Żmigród – Karkonosze Jelenia Góra

    10. kolejka (6-7 października)
    AKS Strzegom – Karkonosze Jelenia Góra
    Granica Bogatynia – Piast Żmigród
    GKS Kobierzyce – Miedź II Legnica
    Pogoń Oleśnica – Sokół Wielka Lipa
    Piast Nowa Ruda – Nysa Zgorzelec
    Orla Wąsosz – Orkan Szczedrzykowice
    Olimpia Kowary – Piast Zawidów
    Nysa Kłodzko – Łużyce Lubań

    11. kolejka (13-14 października)
    Łużyce Lubań – AKS Strzegom
    Piast Zawidów – Nysa Kłodzko
    Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Kowary
    Nysa Zgorzelec – Orla Wąsosz
    Sokół Wielka Lipa – Piast Nowa Ruda
    Miedź II Legnica – Pogoń Oleśnica
    Piast Żmigród – GKS Kobierzyce
    Karkonosze Jelenia Góra – Granica Bogatynia

    12. kolejka (20-21 października)
    AKS Strzegom – Granica Bogatynia
    GKS Kobierzyce – Karkonosze Jelenia Góra
    Pogoń Oleśnica – Piast Żmigród
    Piast Nowa Ruda – Miedź II Legnica
    Orla Wąsosz – Sokół Wielka Lipa
    Olimpia Kowary – Nysa Zgorzelec
    Nysa Kłodzko – Orkan Szczedrzykowice
    Łużyce Lubań – Piast Zawidów

    13. kolejka (27-28 października)
    Piast Zawidów – AKS Strzegom
    Orkan Szczedrzykowice – Łużyce Lubań
    Nysa Zgorzelec – Nysa Kłodzko
    Sokół Wielka Lipa – Olimpia Kowary
    Miedź II Legnica – Orla Wąsosz
    Piast Żmigród – Piast Nowa Ruda
    Karkonosze Jelenia Góra – Pogoń Oleśnica
    Granica Bogatynia – GKS Kobierzyce

    14. kolejka (3-4 listopada)
    AKS Strzegom – GKS Kobierzyce
    Pogoń Oleśnica – Granica Bogatynia
    Piast Nowa Ruda – Karkonosze Jelenia Góra
    Orla Wąsosz – Piast Żmigród
    Olimpia Kowary – Miedź II Legnica
    Nysa Kłodzko – Sokół Wielka Lipa
    Łużyce Lubań – Nysa Zgorzelec
    Piast Zawidów – Orkan Szczedrzykowice

    15. kolejka (10-11 listopada)
    Orkan Szczedrzykowice – AKS Strzegom
    Nysa Zgorzelec – Piast Zawidów
    Sokół Wielka Lipa – Łużyce Lubań
    Miedź II Legnica – Nysa Kłodzko
    Piast Żmigród – Olimpia Kowary
    Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz
    Granica Bogatynia – Piast Nowa Ruda
    GKS Kobierzyce – Pogoń Oleśnica

    16. kolejka (17-18 listopada)
    AKS Strzegom – Pogoń Oleśnica
    GKS Kobierzyce – Piast Nowa Ruda
    Granica Bogatynia – Orla Wąsosz
    Karkonosze Jelenia Góra – Olimpia Kowary
    Piast Żmigród – Nysa Kłodzko
    Miedź II Legnica – Łużyce Lubań
    Sokół Wielka Lipa – Piast Zawidów
    Nysa Zgorzelec – Orkan Szczedrzykowice

    17. kolejka (17-18 listopada)
    Nysa Zgorzelec – AKS Strzegom
    Orkan Szczedrzykowice – Sokół Wielka Lipa
    Piast Zawidów – Miedź II Legnica
    Łużyce Lubań – Piast Żmigród
    Nysa Kłodzko – Karkonosze Jelenia Góra
    Olimpia Kowary – Granica Bogatynia
    Orla Wąsosz – GKS Kobierzyce
    Piast Nowa Ruda – Pogoń Oleśnica

     

    Liga Okręgowa

     

    1. kolejka (15 sierpnia)

    Karolina Jaworzyna Śląska – Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    Piławianka Piława Górna – Pogoń Pieszyce

    Kryształ Stronie Śląskie – Zjednoczeni Żarów

    Bielawianka II Bielawa – Iskra Jaszkowa Dolna

    Trojan Lądek Zdrój – Grom Witków

    Stal Świdnica – Victoria Świebodzice

    Unia Złoty Stok – MKS Szczawno Zdrój

    LKS Bystrzyca Górna – Górnik II Wałbrzych

    2. kolejka (18-19 sierpnia)

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia         –           MKS Szczawno Zdrój

    Victoria Świebodzice             –           Unia Złoty Stok

    Grom Witków            –           Stal Świdnica

    Iskra Jaszkowa Dolna            –           Trojan Lądek Zdrój

    Zjednoczeni Żarów    –           Bielawianka II Bielawa

    Pogoń Pieszyce          –           Kryształ Stronie Śląskie

    LKS Bystrzyca Górna           –           Piławianka Piława Górna

    Karolina Jaworzyna Śląska    –           Górnik II Wałbrzych

    3. kolejka (25-26 sierpnia)

    Górnik II Wałbrzych –           Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    Piławianka Piława Górna       –           Karolina Jaworzyna Śląska

    Kryształ Stronie Śląskie         –           LKS Bystrzyca Górna

    Bielawianka II Bielawa         –           Pogoń Pieszyce

    Trojan Lądek Zdrój    –           Zjednoczeni Żarów

    Stal Świdnica             –           Iskra Jaszkowa Dolna

    Unia Złoty Stok         –           Grom Witków

    MKS Szczawno Zdrój           –           Victoria Świebodzice

    4. kolejka (1-2 września)

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia         –           Victoria Świebodzice

    Grom Witków            –           MKS Szczawno Zdrój

    Iskra Jaszkowa Dolna            –           Unia Złoty Stok

    Zjednoczeni Żarów    –           Stal Świdnica

    Pogoń Pieszyce          –           Trojan Lądek Zdrój

    LKS Bystrzyca Górna           –           Bielawianka II Bielawa

    Karolina Jaworzyna Śląska    –           Kryształ Stronie Śląskie

    Górnik II Wałbrzych –           Piławianka Piława Górna

    5. kolejka (8-9 września)

    Piławianka Piława Górna       –           Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    Kryształ Stronie Śląskie         –           Górnik II Wałbrzych

    Bielawianka II Bielawa         –           Karolina Jaworzyna Śląska

    Trojan Lądek Zdrój    –           LKS Bystrzyca Górna

    Stal Świdnica             –           Pogoń Pieszyce

    Unia Złoty Stok         –           Zjednoczeni Żarów

    MKS Szczawno Zdrój           –           Iskra Jaszkowa Dolna

    Victoria Świebodzice             –           Grom Witków

    6. kolejka (15-16 września)

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia         –           Grom Witków

    Iskra Jaszkowa Dolna            –           Victoria Świebodzice

    Zjednoczeni Żarów    –           MKS Szczawno Zdrój

    Pogoń Pieszyce          –           Unia Złoty Stok

    LKS Bystrzyca Górna           –           Stal Świdnica

    Karolina Jaworzyna Śląska    –           Trojan Lądek Zdrój

    Górnik II Wałbrzych –           Bielawianka II Bielawa

    Piławianka Piława Górna       –           Kryształ Stronie Śląskie

    7. kolejka (22-23 września)

    Kryształ Stronie Śląskie         –           Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    Bielawianka II Bielawa         –           Piławianka Piława Górna

    Trojan Lądek Zdrój    –           Górnik II Wałbrzych

    Stal Świdnica             –           Karolina Jaworzyna Śląska

    Unia Złoty Stok         –           LKS Bystrzyca Górna

    MKS Szczawno Zdrój           –           Pogoń Pieszyce

    Victoria Świebodzice             –           Zjednoczeni Żarów

    Grom Witków            –           Iskra Jaszkowa Dolna

    8. kolejka (29-30 września)

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia         –           Iskra Jaszkowa Dolna

    Zjednoczeni Żarów    –           Grom Witków

    Pogoń Pieszyce          –           Victoria Świebodzice

    LKS Bystrzyca Górna           –           MKS Szczawno Zdrój

    Karolina Jaworzyna Śląska    –           Unia Złoty Stok

    Górnik II Wałbrzych –           Stal Świdnica

    Piławianka Piława Górna       –           Trojan Lądek Zdrój

    Kryształ Stronie Śląskie         –           Bielawianka II Bielawa

    9. kolejka (6-7 października)

    Bielawianka II Bielawa         –           Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    Trojan Lądek Zdrój    –           Kryształ Stronie Śląskie

    Stal Świdnica             –           Piławianka Piława Górna

    Unia Złoty Stok         –           Górnik II Wałbrzych

    MKS Szczawno Zdrój           –           Karolina Jaworzyna Śląska

    Victoria Świebodzice             –           LKS Bystrzyca Górna

    Grom Witków            –           Pogoń Pieszyce

    Iskra Jaszkowa Dolna            –           Zjednoczeni Żarów

    10. kolejka (13-14 października)

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia         –           Zjednoczeni Żarów

    Pogoń Pieszyce          –           Iskra Jaszkowa Dolna

    LKS Bystrzyca Górna           –           Grom Witków

    Karolina Jaworzyna Śląska    –           Victoria Świebodzice

    Górnik II Wałbrzych –           MKS Szczawno Zdrój

    Piławianka Piława Górna       –           Unia Złoty Stok

    Kryształ Stronie Śląskie         –           Stal Świdnica

    Bielawianka II Bielawa         –           Trojan Lądek Zdrój

    11. kolejka (20-21 października)

    Trojan Lądek Zdrój    –           Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    Stal Świdnica             –           Bielawianka II Bielawa

    Unia Złoty Stok         –           Kryształ Stronie Śląskie

    MKS Szczawno Zdrój           –           Piławianka Piława Górna

    Victoria Świebodzice             –           Górnik II Wałbrzych

    Grom Witków            –           Karolina Jaworzyna Śląska

    Iskra Jaszkowa Dolna            –           LKS Bystrzyca Górna

    Zjednoczeni Żarów    –           Pogoń Pieszyce

    12. kolejka (27-28 października)

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia         –           Pogoń Pieszyce

    LKS Bystrzyca Górna           –           Zjednoczeni Żarów

    Karolina Jaworzyna Śląska    –           Iskra Jaszkowa Dolna

    Górnik II Wałbrzych –           Grom Witków

    Piławianka Piława Górna       –           Victoria Świebodzice

    Kryształ Stronie Śląskie         –           MKS Szczawno Zdrój

    Bielawianka II Bielawa         –           Unia Złoty Stok

    Trojan Lądek Zdrój    –           Stal Świdnica

    13. kolejka (3-4 listopada)

    Stal Świdnica             –           Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    Unia Złoty Stok         –           Trojan Lądek Zdrój

    MKS Szczawno Zdrój           –           Bielawianka II Bielawa

    Victoria Świebodzice             –           Kryształ Stronie Śląskie

    Grom Witków            –           Piławianka Piława Górna

    Iskra Jaszkowa Dolna            –           Górnik II Wałbrzych

    Zjednoczeni Żarów    –           Karolina Jaworzyna Śląska

    Pogoń Pieszyce          –           LKS Bystrzyca Górna

    14. kolejka (10-11 listopada)

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia         –           LKS Bystrzyca Górna

    Karolina Jaworzyna Śląska    –           Pogoń Pieszyce

    Górnik II Wałbrzych –           Zjednoczeni Żarów

    Piławianka Piława Górna       –           Iskra Jaszkowa Dolna

    Kryształ Stronie Śląskie         –           Grom Witków

    Bielawianka II Bielawa         –           Victoria Świebodzice

    Trojan Lądek Zdrój    –           MKS Szczawno Zdrój

    Stal Świdnica             –           Unia Złoty Stok

    15. kolejka (17-18 listopada)

    Unia Złoty Stok         –           Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    MKS Szczawno Zdrój           –           Stal Świdnica

    Victoria Świebodzice             –           Trojan Lądek Zdrój

    Grom Witków            –           Bielawianka II Bielawa

    Iskra Jaszkowa Dolna            –           Kryształ Stronie Śląskie

    Zjednoczeni Żarów    –           Piławianka Piława Górna

    Pogoń Pieszyce          –           Górnik II Wałbrzych

    LKS Bystrzyca Górna           –           Karolina Jaworzyna Śląska

    Klasa A grupa I

     

    1. kolejka (15 sierpnia)

    Nysa Kłaczyna           –           Biały Orzeł Mieroszów

    Zdrój Jedlina Zdrój    –           Cukrownik/Polonia Pszenno

    Victoria II Świebodzice         –           Czarni Wałbrzych

    Sudety Dziećmorowice          –           Górnik Boguszów-Gorce

    Gwarek Wałbrzych    –           Zagłębie Wałbrzych

    Skalnik Czarny Bór    –           Rawa Boleścin

    Wenus Nowice           –           Granit Roztoka

    Zieloni Mrowiny        –           Włókniarz Głuszyca

    2. kolejka (18-19 sierpnia)

    Biały Orzeł Mieroszów          –           Włókniarz Głuszyca

    Granit Roztoka           –           Zieloni Mrowiny

    Rawa Boleścin           –           Wenus Nowice

    Zagłębie Wałbrzych   –           Skalnik Czarny Bór

    Górnik Boguszów-Gorce       –           Gwarek Wałbrzych

    Czarni Wałbrzych       –           Sudety Dziećmorowice

    Cukrownik/Polonia Pszenno –           Victoria II Świebodzice

    Nysa Kłaczyna           –           Zdrój Jedlina Zdrój

    3. kolejka (25-26 sierpnia)

    Zdrój Jedlina Zdrój    –           Biały Orzeł Mieroszów

    Victoria II Świebodzice         –           Nysa Kłaczyna

    Sudety Dziećmorowice          –           Cukrownik/Polonia Pszenno

    Gwarek Wałbrzych    –           Czarni Wałbrzych

    Skalnik Czarny Bór    –           Górnik Boguszów-Gorce

    Wenus Nowice           –           Zagłębie Wałbrzych

    Zieloni Mrowiny        –           Rawa Boleścin

    Włókniarz Głuszyca   –           Granit Roztoka

    4. kolejka (1-2 września)

    Biały Orzeł Mieroszów          –           Granit Roztoka

    Rawa Boleścin           –           Włókniarz Głuszyca

    Zagłębie Wałbrzych   –           Zieloni Mrowiny

    Górnik Boguszów-Gorce       –           Wenus Nowice

    Czarni Wałbrzych       –           Skalnik Czarny Bór

    Cukrownik/Polonia Pszenno –           Gwarek Wałbrzych

    Nysa Kłaczyna           –           Sudety Dziećmorowice

    Zdrój Jedlina Zdrój    –           Victoria II Świebodzice

    5. kolejka (8-9 września)

    Victoria II Świebodzice         –           Biały Orzeł Mieroszów

    Sudety Dziećmorowice          –           Zdrój Jedlina Zdrój

    Gwarek Wałbrzych    –           Nysa Kłaczyna

    Skalnik Czarny Bór    –           Cukrownik/Polonia Pszenno

    Wenus Nowice           –           Czarni Wałbrzych

    Zieloni Mrowiny        –           Górnik Boguszów-Gorce

    Włókniarz Głuszyca   –           Zagłębie Wałbrzych

    Granit Roztoka           –           Rawa Boleścin

    6. kolejka (15-16 września)

    Biały Orzeł Mieroszów          –           Rawa Boleścin

    Zagłębie Wałbrzych   –           Granit Roztoka

    Górnik Boguszów-Gorce       –           Włókniarz Głuszyca

    Czarni Wałbrzych       –           Zieloni Mrowiny

    Cukrownik/Polonia Pszenno –           Wenus Nowice

    Nysa Kłaczyna           –           Skalnik Czarny Bór

    Zdrój Jedlina Zdrój    –           Gwarek Wałbrzych

    Victoria II Świebodzice         –           Sudety Dziećmorowice

    7. kolejka (22-23 września)

    Sudety Dziećmorowice          –           Biały Orzeł Mieroszów

    Gwarek Wałbrzych    –           Victoria II Świebodzice

    Skalnik Czarny Bór    –           Zdrój Jedlina Zdrój

    Wenus Nowice           –           Nysa Kłaczyna

    Zieloni Mrowiny        –           Cukrownik/Polonia Pszenno

    Włókniarz Głuszyca   –           Czarni Wałbrzych

    Granit Roztoka           –           Górnik Boguszów-Gorce

    Rawa Boleścin           –           Zagłębie Wałbrzych

    8. kolejka (29-30 września)

    Biały Orzeł Mieroszów          –           Zagłębie Wałbrzych

    Górnik Boguszów-Gorce       –           Rawa Boleścin

    Czarni Wałbrzych       –           Granit Roztoka

    Cukrownik/Polonia Pszenno –           Włókniarz Głuszyca

    Nysa Kłaczyna           –           Zieloni Mrowiny

    Zdrój Jedlina Zdrój    –           Wenus Nowice

    Victoria II Świebodzice         –           Skalnik Czarny Bór

    Sudety Dziećmorowice          –           Gwarek Wałbrzych

    9. kolejka (6-7 października)

    Gwarek Wałbrzych    –           Biały Orzeł Mieroszów

    Skalnik Czarny Bór    –           Sudety Dziećmorowice

    Wenus Nowice           –           Victoria II Świebodzice

    Zieloni Mrowiny        –           Zdrój Jedlina Zdrój

    Włókniarz Głuszyca   –           Nysa Kłaczyna

    Granit Roztoka           –           Cukrownik/Polonia Pszenno

    Rawa Boleścin           –           Czarni Wałbrzych

    Zagłębie Wałbrzych   –           Górnik Boguszów-Gorce

    10. kolejka (13-14 października)

    Biały Orzeł Mieroszów          –           Górnik Boguszów-Gorce

    Czarni Wałbrzych       –           Zagłębie Wałbrzych

    Cukrownik/Polonia Pszenno –           Rawa Boleścin

    Nysa Kłaczyna           –           Granit Roztoka

    Zdrój Jedlina Zdrój    –           Włókniarz Głuszyca

    Victoria II Świebodzice         –           Zieloni Mrowiny

    Sudety Dziećmorowice          –           Wenus Nowice

    Gwarek Wałbrzych    –           Skalnik Czarny Bór

    11. kolejka (20-21 października)

    Skalnik Czarny Bór    –           Biały Orzeł Mieroszów

    Wenus Nowice           –           Gwarek Wałbrzych

    Zieloni Mrowiny        –           Sudety Dziećmorowice

    Włókniarz Głuszyca   –           Victoria II Świebodzice

    Granit Roztoka           –           Zdrój Jedlina Zdrój

    Rawa Boleścin           –           Nysa Kłaczyna

    Zagłębie Wałbrzych   –           Cukrownik/Polonia Pszenno

    Górnik Boguszów-Gorce       –           Czarni Wałbrzych

    12. kolejka (27-28 października)

    Biały Orzeł Mieroszów          –           Czarni Wałbrzych

    Cukrownik/Polonia Pszenno –           Górnik Boguszów-Gorce

    Nysa Kłaczyna           –           Zagłębie Wałbrzych

    Zdrój Jedlina Zdrój    –           Rawa Boleścin

    Victoria II Świebodzice         –           Granit Roztoka

    Sudety Dziećmorowice          –           Włókniarz Głuszyca

    Gwarek Wałbrzych    –           Zieloni Mrowiny

    Skalnik Czarny Bór    –           Wenus Nowice

    13. kolejka (3-4 listopada)

    Wenus Nowice           –           Biały Orzeł Mieroszów

    Zieloni Mrowiny        –           Skalnik Czarny Bór

    Włókniarz Głuszyca   –           Gwarek Wałbrzych

    Granit Roztoka           –           Sudety Dziećmorowice

    Rawa Boleścin           –           Victoria II Świebodzice

    Zagłębie Wałbrzych   –           Zdrój Jedlina Zdrój

    Górnik Boguszów-Gorce       –           Nysa Kłaczyna

    Czarni Wałbrzych       –           Cukrownik/Polonia Pszenno

    14. kolejka (10-11 listopada)

    Biały Orzeł Mieroszów          –           Cukrownik/Polonia Pszenno

    Nysa Kłaczyna           –           Czarni Wałbrzych

    Zdrój Jedlina Zdrój    –           Górnik Boguszów-Gorce

    Victoria II Świebodzice         –           Zagłębie Wałbrzych

    Sudety Dziećmorowice          –           Rawa Boleścin

    Gwarek Wałbrzych    –           Granit Roztoka

    Skalnik Czarny Bór    –           Włókniarz Głuszyca

    Wenus Nowice           –           Zieloni Mrowiny

    15. kolejka (17-18 listopada)

    Zieloni Mrowiny        –           Biały Orzeł Mieroszów

    Włókniarz Głuszyca   –           Wenus Nowice

    Granit Roztoka           –           Skalnik Czarny Bór

    Rawa Boleścin           –           Gwarek Wałbrzych

    Zagłębie Wałbrzych   –           Sudety Dziećmorowice

    Górnik Boguszów-Gorce       –           Victoria II Świebodzice

    Czarni Wałbrzych       –           Zdrój Jedlina Zdrój

    Cukrownik/Polonia Pszenno –           Nysa Kłaczyna

    Klasa A grupa II

    1. kolejka (15 sierpnia)

    Zgoda Grodziszcze    –           Ślęża Ciepłowody

    Błękitni Niedźwiedź –           Koliber Uciechów

    Boxmet Piskorzów     –           Lechia II Dzierżoniów

    Niemczanka Niemcza            –           Wieża Rudnica

    Błękitni Owiesno       –           Orzeł Mąkolno

    Zieloni Łagiewniki     –           Delta Słupice

    Skałki Stolec   –           Czarni Sieniawka

    Sparta Ziębice            –           Polonia Ząbkowice Śląskie

    2. kolejka (18-19 sierpnia)

    Ślęża Ciepłowody      –           Polonia Ząbkowice Śląskie

    Czarni Sieniawka       –           Sparta Ziębice

    Delta Słupice –           Skałki Stolec

    Orzeł Mąkolno           –           Zieloni Łagiewniki

    Wieża Rudnica           –           Błękitni Owiesno

    Lechia II Dzierżoniów           –           Niemczanka Niemcza

    Koliber Uciechów      –           Boxmet Piskorzów

    Zgoda Grodziszcze    –           Błękitni Niedźwiedź

    3. kolejka (25-26 sierpnia)

    Błękitni Niedźwiedź –           Ślęża Ciepłowody

    Boxmet Piskorzów     –           Zgoda Grodziszcze

    Niemczanka Niemcza            –           Koliber Uciechów

    Błękitni Owiesno       –           Lechia II Dzierżoniów

    Zieloni Łagiewniki     –           Wieża Rudnica

    Skałki Stolec   –           Orzeł Mąkolno

    Sparta Ziębice            –           Delta Słupice

    Polonia Ząbkowice Śląskie    –           Czarni Sieniawka

    4. kolejka (1-2 września)

    Ślęża Ciepłowody      –           Czarni Sieniawka

    Delta Słupice –           Polonia Ząbkowice Śląskie

    Orzeł Mąkolno           –           Sparta Ziębice

    Wieża Rudnica           –           Skałki Stolec

    Lechia II Dzierżoniów           –           Zieloni Łagiewniki

    Koliber Uciechów      –           Błękitni Owiesno

    Zgoda Grodziszcze    –           Niemczanka Niemcza

    Błękitni Niedźwiedź –           Boxmet Piskorzów

    5. kolejka (8-9 września)

    Boxmet Piskorzów     –           Ślęża Ciepłowody

    Niemczanka Niemcza            –           Błękitni Niedźwiedź

    Błękitni Owiesno       –           Zgoda Grodziszcze

    Zieloni Łagiewniki     –           Koliber Uciechów

    Skałki Stolec   –           Lechia II Dzierżoniów

    Sparta Ziębice            –           Wieża Rudnica

    Polonia Ząbkowice Śląskie    –           Orzeł Mąkolno

    Czarni Sieniawka       –           Delta Słupice

    6. kolejka (15-16 września)

    Ślęża Ciepłowody      –           Delta Słupice

    Orzeł Mąkolno           –           Czarni Sieniawka

    Wieża Rudnica           –           Polonia Ząbkowice Śląskie

    Lechia II Dzierżoniów           –           Sparta Ziębice

    Koliber Uciechów      –           Skałki Stolec

    Zgoda Grodziszcze    –           Zieloni Łagiewniki

    Błękitni Niedźwiedź –           Błękitni Owiesno

    Boxmet Piskorzów     –           Niemczanka Niemcza

    7. kolejka (22-23 września)

    Niemczanka Niemcza            –           Ślęża Ciepłowody

    Błękitni Owiesno       –           Boxmet Piskorzów

    Zieloni Łagiewniki     –           Błękitni Niedźwiedź

    Skałki Stolec   –           Zgoda Grodziszcze

    Sparta Ziębice            –           Koliber Uciechów

    Polonia Ząbkowice Śląskie    –           Lechia II Dzierżoniów

    Czarni Sieniawka       –           Wieża Rudnica

    Delta Słupice –           Orzeł Mąkolno

    8. kolejka (29-30 września)

    Ślęża Ciepłowody      –           Orzeł Mąkolno

    Wieża Rudnica           –           Delta Słupice

    Lechia II Dzierżoniów           –           Czarni Sieniawka

    Koliber Uciechów      –           Polonia Ząbkowice Śląskie

    Zgoda Grodziszcze    –           Sparta Ziębice

    Błękitni Niedźwiedź –           Skałki Stolec

    Boxmet Piskorzów     –           Zieloni Łagiewniki

    Niemczanka Niemcza            –           Błękitni Owiesno

    9. kolejka (6-7 października)

    Błękitni Owiesno       –           Ślęża Ciepłowody

    Zieloni Łagiewniki     –           Niemczanka Niemcza

    Skałki Stolec   –           Boxmet Piskorzów

    Sparta Ziębice            –           Błękitni Niedźwiedź

    Polonia Ząbkowice Śląskie    –           Zgoda Grodziszcze

    Czarni Sieniawka       –           Koliber Uciechów

    Delta Słupice –           Lechia II Dzierżoniów

    Orzeł Mąkolno           –           Wieża Rudnica

    10. kolejka (13-14 października)

    Ślęża Ciepłowody      –           Wieża Rudnica

    Lechia II Dzierżoniów           –           Orzeł Mąkolno

    Koliber Uciechów      –           Delta Słupice

    Zgoda Grodziszcze    –           Czarni Sieniawka

    Błękitni Niedźwiedź –           Polonia Ząbkowice Śląskie

    Boxmet Piskorzów     –           Sparta Ziębice

    Niemczanka Niemcza            –           Skałki Stolec

    Błękitni Owiesno       –           Zieloni Łagiewniki

    11. kolejka (20-21 października)

    Zieloni Łagiewniki     –           Ślęża Ciepłowody

    Skałki Stolec   –           Błękitni Owiesno

    Sparta Ziębice            –           Niemczanka Niemcza

    Polonia Ząbkowice Śląskie    –           Boxmet Piskorzów

    Czarni Sieniawka       –           Błękitni Niedźwiedź

    Delta Słupice –           Zgoda Grodziszcze

    Orzeł Mąkolno           –           Koliber Uciechów

    Wieża Rudnica           –           Lechia II Dzierżoniów

    12. kolejka (27-28 października)

    Ślęża Ciepłowody      –           Lechia II Dzierżoniów

    Koliber Uciechów      –           Wieża Rudnica

    Zgoda Grodziszcze    –           Orzeł Mąkolno

    Błękitni Niedźwiedź –           Delta Słupice

    Boxmet Piskorzów     –           Czarni Sieniawka

    Niemczanka Niemcza            –           Polonia Ząbkowice Śląskie

    Błękitni Owiesno       –           Sparta Ziębice

    Zieloni Łagiewniki     –           Skałki Stolec

    13. kolejka (3-4 listopada)

    Skałki Stolec   –           Ślęża Ciepłowody

    Sparta Ziębice            –           Zieloni Łagiewniki

    Polonia Ząbkowice Śląskie    –           Błękitni Owiesno

    Czarni Sieniawka       –           Niemczanka Niemcza

    Delta Słupice –           Boxmet Piskorzów

    Orzeł Mąkolno           –           Błękitni Niedźwiedź

    Wieża Rudnica           –           Zgoda Grodziszcze

    Lechia II Dzierżoniów           –           Koliber Uciechów

    14. kolejka (10-11 listopada)

    Ślęża Ciepłowody      –           Koliber Uciechów

    Zgoda Grodziszcze    –           Lechia II Dzierżoniów

    Błękitni Niedźwiedź –           Wieża Rudnica

    Boxmet Piskorzów     –           Orzeł Mąkolno

    Niemczanka Niemcza            –           Delta Słupice

    Błękitni Owiesno       –           Czarni Sieniawka

    Zieloni Łagiewniki     –           Polonia Ząbkowice Śląskie

    Skałki Stolec   –           Sparta Ziębice

    15. kolejka (17-18 listopada)

    Sparta Ziębice            –           Ślęża Ciepłowody

    Polonia Ząbkowice Śląskie    –           Skałki Stolec

    Czarni Sieniawka       –           Zieloni Łagiewniki

    Delta Słupice –           Błękitni Owiesno

    Orzeł Mąkolno           –           Niemczanka Niemcza

    Wieża Rudnica           –           Boxmet Piskorzów

    Lechia II Dzierżoniów           –           Błękitni Niedźwiedź

    Koliber Uciechów      –           Zgoda Grodziszcze

    Klasa B grupa I świdnicka

     

    1. kolejka (15 sierpnia)

    Spółdzielca Marcinowice       –           Tęcza Bolesławice

    Płomień Dobromierz –           Unia Jaroszów

    Wodospad Zastruże   –           Błękitni Słotwina

    Grom Panków            –           WKS Goczałków

    Błyskawica Kalno      –           Granit Rogoźnica

    Zryw Łażany –           LKS Wiśniowa

    LKS Piotrowice Świdnickie –           Wierzbianka Wierzbna

    Herbapol Stanowice   –           Orzeł Witoszów

    2. kolejka (19 sierpnia)

    Orzeł Witoszów         –           Spółdzielca Marcinowice

    Wierzbianka Wierzbna           –           Herbapol Stanowice

    LKS Wiśniowa           –           LKS Piotrowice Świdnickie

    Granit Rogoźnica       –           Zryw Łażany

    WKS Goczałków       –           Błyskawica Kalno

    Błękitni Słotwina       –           Grom Panków

    Unia Jaroszów            –           Wodospad Zastruże

    Tęcza Bolesławice      –           Płomień Dobromierz

    3. kolejka (26 sierpnia)

    Spółdzielca Marcinowice       –           Płomień Dobromierz

    Wodospad Zastruże   –           Tęcza Bolesławice

    Grom Panków            –           Unia Jaroszów

    Błyskawica Kalno      –           Błękitni Słotwina

    Zryw Łażany –           WKS Goczałków

    LKS Piotrowice Świdnickie –           Granit Rogoźnica

    Herbapol Stanowice   –           LKS Wiśniowa

    Orzeł Witoszów         –           Wierzbianka Wierzbna

    4. kolejka (2 września)

    Wierzbianka Wierzbna           –           Spółdzielca Marcinowice

    LKS Wiśniowa           –           Orzeł Witoszów

    Granit Rogoźnica       –           Herbapol Stanowice

    WKS Goczałków       –           LKS Piotrowice Świdnickie

    Błękitni Słotwina       –           Zryw Łażany

    Unia Jaroszów            –           Błyskawica Kalno

    Tęcza Bolesławice      –           Grom Panków

    Płomień Dobromierz –           Wodospad Zastruże

    5. kolejka (9 września)

    Spółdzielca Marcinowice       –           Wodospad Zastruże

    Grom Panków            –           Płomień Dobromierz

    Błyskawica Kalno      –           Tęcza Bolesławice

    Zryw Łażany –           Unia Jaroszów

    LKS Piotrowice Świdnickie –           Błękitni Słotwina

    Herbapol Stanowice   –           WKS Goczałków

    Orzeł Witoszów         –           Granit Rogoźnica

    Wierzbianka Wierzbna           –           LKS Wiśniowa

    6. kolejka (16 września)

    LKS Wiśniowa           –           Spółdzielca Marcinowice

    Granit Rogoźnica       –           Wierzbianka Wierzbna

    WKS Goczałków       –           Orzeł Witoszów

    Błękitni Słotwina       –           Herbapol Stanowice

    Unia Jaroszów            –           LKS Piotrowice Świdnickie

    Tęcza Bolesławice      –           Zryw Łażany

    Płomień Dobromierz –           Błyskawica Kalno

    Wodospad Zastruże   –           Grom Panków

    7. kolejka (23 września)

    Spółdzielca Marcinowice       –           Grom Panków

    Błyskawica Kalno      –           Wodospad Zastruże

    Zryw Łażany –           Płomień Dobromierz

    LKS Piotrowice Świdnickie –           Tęcza Bolesławice

    Herbapol Stanowice   –           Unia Jaroszów

    Orzeł Witoszów         –           Błękitni Słotwina

    Wierzbianka Wierzbna           –           WKS Goczałków

    LKS Wiśniowa           –           Granit Rogoźnica

    8. kolejka (30 września)

    Granit Rogoźnica       –           Spółdzielca Marcinowice

    WKS Goczałków       –           LKS Wiśniowa

    Błękitni Słotwina       –           Wierzbianka Wierzbna

    Unia Jaroszów            –           Orzeł Witoszów

    Tęcza Bolesławice      –           Herbapol Stanowice

    Płomień Dobromierz –           LKS Piotrowice Świdnickie

    Wodospad Zastruże   –           Zryw Łażany

    Grom Panków            –           Błyskawica Kalno

    9. kolejka (7 października)

    Spółdzielca Marcinowice       –           Błyskawica Kalno

    Zryw Łażany –           Grom Panków

    LKS Piotrowice Świdnickie –           Wodospad Zastruże

    Herbapol Stanowice   –           Płomień Dobromierz

    Orzeł Witoszów         –           Tęcza Bolesławice

    Wierzbianka Wierzbna           –           Unia Jaroszów

    LKS Wiśniowa           –           Błękitni Słotwina

    Granit Rogoźnica       –           WKS Goczałków

    10. kolejka (14 października)

    WKS Goczałków       –           Spółdzielca Marcinowice

    Błękitni Słotwina       –           Granit Rogoźnica

    Unia Jaroszów            –           LKS Wiśniowa

    Tęcza Bolesławice      –           Wierzbianka Wierzbna

    Płomień Dobromierz –           Orzeł Witoszów

    Wodospad Zastruże   –           Herbapol Stanowice

    Grom Panków            –           LKS Piotrowice Świdnickie

    Błyskawica Kalno      –           Zryw Łażany

    11. kolejka (21 października)

    Spółdzielca Marcinowice       –           Zryw Łażany

    LKS Piotrowice Świdnickie –           Błyskawica Kalno

    Herbapol Stanowice   –           Grom Panków

    Orzeł Witoszów         –           Wodospad Zastruże

    Wierzbianka Wierzbna           –           Płomień Dobromierz

    LKS Wiśniowa           –           Tęcza Bolesławice

    Granit Rogoźnica       –           Unia Jaroszów

    WKS Goczałków       –           Błękitni Słotwina

    12. kolejka (28 października)

    Błękitni Słotwina       –           Spółdzielca Marcinowice

    Unia Jaroszów            –           WKS Goczałków

    Tęcza Bolesławice      –           Granit Rogoźnica

    Płomień Dobromierz –           LKS Wiśniowa

    Wodospad Zastruże   –           Wierzbianka Wierzbna

    Grom Panków            –           Orzeł Witoszów

    Błyskawica Kalno      –           Herbapol Stanowice

    Zryw Łażany –           LKS Piotrowice Świdnickie

    13. kolejka (4 listopada)

    Spółdzielca Marcinowice       –           LKS Piotrowice Świdnickie

    Herbapol Stanowice   –           Zryw Łażany

    Orzeł Witoszów         –           Błyskawica Kalno

    Wierzbianka Wierzbna           –           Grom Panków

    LKS Wiśniowa           –           Wodospad Zastruże

    Granit Rogoźnica       –           Płomień Dobromierz

    WKS Goczałków       –           Tęcza Bolesławice

    Błękitni Słotwina       –           Unia Jaroszów

    14. kolejka (11 listopada)

    Unia Jaroszów            –           Spółdzielca Marcinowice

    Tęcza Bolesławice      –           Błękitni Słotwina

    Płomień Dobromierz –           WKS Goczałków

    Wodospad Zastruże   –           Granit Rogoźnica

    Grom Panków            –           LKS Wiśniowa

    Błyskawica Kalno      –           Wierzbianka Wierzbna

    Zryw Łażany –           Orzeł Witoszów

    LKS Piotrowice Świdnickie –           Herbapol Stanowice

    15. kolejka (18 listopada)

    Spółdzielca Marcinowice       –           Herbapol Stanowice

    Orzeł Witoszów         –           LKS Piotrowice Świdnickie

    Wierzbianka Wierzbna           –           Zryw Łażany

    LKS Wiśniowa           –           Błyskawica Kalno

    Granit Rogoźnica       –           Grom Panków

    WKS Goczałków       –           Wodospad Zastruże

    Błękitni Słotwina       –           Płomień Dobromierz

    Unia Jaroszów            –           Tęcza Bolesławice

    Grupa B grupa II świdnicka

     

    1. kolejka (15 sierpnia)

    Ślężanka Tąpadła       –           LKS Gilów

    Zryw Gola Świdnicka            –           Victoria Tuszyn

    LKS Dobrocin            –           Klubokawiarnia Roztocznik

    Płomień Makowice     –           Kłos Lutomia

    Dąb Mościsko            –           LKS II Bystrzyca Górna

    Piast Jaźwina –           Sparta Ostroszowice

    Gryf Burkatów           –           Sparta Oleszna

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój        –           Orzeł Piława Dolna

    2. kolejka (19 sierpnia)

    Orzeł Piława Dolna    –           Ślężanka Tąpadła

    Sparta Oleszna           –           Orzeł Przerzeczyn Zdrój

    Sparta Ostroszowice –           Gryf Burkatów

    LKS II Bystrzyca Górna       –           Piast Jaźwina

    Kłos Lutomia –           Dąb Mościsko

    Klubokawiarnia Roztocznik –           Płomień Makowice

    Victoria Tuszyn          –           LKS Dobrocin

    LKS Gilów     –           Zryw Gola Świdnicka

    3. kolejka (26 sierpnia)

    Ślężanka Tąpadła       –           Zryw Gola Świdnicka

    LKS Dobrocin            –           LKS Gilów

    Płomień Makowice     –           Victoria Tuszyn

    Dąb Mościsko            –           Klubokawiarnia Roztocznik

    Piast Jaźwina –           Kłos Lutomia

    Gryf Burkatów           –           LKS II Bystrzyca Górna

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój        –           Sparta Ostroszowice

    Orzeł Piława Dolna    –           Sparta Oleszna

    4. kolejka (2 września)

    Sparta Oleszna           –           Ślężanka Tąpadła

    Sparta Ostroszowice –           Orzeł Piława Dolna

    LKS II Bystrzyca Górna       –           Orzeł Przerzeczyn Zdrój

    Kłos Lutomia –           Gryf Burkatów

    Klubokawiarnia Roztocznik –           Piast Jaźwina

    Victoria Tuszyn          –           Dąb Mościsko

    LKS Gilów     –           Płomień Makowice

    Zryw Gola Świdnicka            –           LKS Dobrocin

    5. kolejka (9 września)

    Ślężanka Tąpadła       –           LKS Dobrocin

    Płomień Makowice     –           Zryw Gola Świdnicka

    Dąb Mościsko            –           LKS Gilów

    Piast Jaźwina –           Victoria Tuszyn

    Gryf Burkatów           –           Klubokawiarnia Roztocznik

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój        –           Kłos Lutomia

    Orzeł Piława Dolna    –           LKS II Bystrzyca Górna

    Sparta Oleszna           –           Sparta Ostroszowice

    6. kolejka (16 września)

    Sparta Ostroszowice –           Ślężanka Tąpadła

    LKS II Bystrzyca Górna       –           Sparta Oleszna

    Kłos Lutomia –           Orzeł Piława Dolna

    Klubokawiarnia Roztocznik –           Orzeł Przerzeczyn Zdrój

    Victoria Tuszyn          –           Gryf Burkatów

    LKS Gilów     –           Piast Jaźwina

    Zryw Gola Świdnicka            –           Dąb Mościsko

    LKS Dobrocin            –           Płomień Makowice

    7. kolejka (23 września)

    Ślężanka Tąpadła       –           Płomień Makowice

    Dąb Mościsko            –           LKS Dobrocin

    Piast Jaźwina –           Zryw Gola Świdnicka

    Gryf Burkatów           –           LKS Gilów

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój        –           Victoria Tuszyn

    Orzeł Piława Dolna    –           Klubokawiarnia Roztocznik

    Sparta Oleszna           –           Kłos Lutomia

    Sparta Ostroszowice –           LKS II Bystrzyca Górna

    8. kolejka (30 września)

    LKS II Bystrzyca Górna       –           Ślężanka Tąpadła

    Kłos Lutomia –           Sparta Ostroszowice

    Klubokawiarnia Roztocznik –           Sparta Oleszna

    Victoria Tuszyn          –           Orzeł Piława Dolna

    LKS Gilów     –           Orzeł Przerzeczyn Zdrój

    Zryw Gola Świdnicka            –           Gryf Burkatów

    LKS Dobrocin            –           Piast Jaźwina

    Płomień Makowice     –           Dąb Mościsko

    9. kolejka (7 października)

    Ślężanka Tąpadła       –           Dąb Mościsko

    Piast Jaźwina –           Płomień Makowice

    Gryf Burkatów           –           LKS Dobrocin

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój        –           Zryw Gola Świdnicka

    Orzeł Piława Dolna    –           LKS Gilów

    Sparta Oleszna           –           Victoria Tuszyn

    Sparta Ostroszowice –           Klubokawiarnia Roztocznik

    LKS II Bystrzyca Górna       –           Kłos Lutomia

    10. kolejka (14 października)

    Kłos Lutomia –           Ślężanka Tąpadła

    Klubokawiarnia Roztocznik –           LKS II Bystrzyca Górna

    Victoria Tuszyn          –           Sparta Ostroszowice

    LKS Gilów     –           Sparta Oleszna

    Zryw Gola Świdnicka            –           Orzeł Piława Dolna

    LKS Dobrocin            –           Orzeł Przerzeczyn Zdrój

    Płomień Makowice     –           Gryf Burkatów

    Dąb Mościsko            –           Piast Jaźwina

    11. kolejka (21 października)

    Ślężanka Tąpadła       –           Piast Jaźwina

    Gryf Burkatów           –           Dąb Mościsko

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój        –           Płomień Makowice

    Orzeł Piława Dolna    –           LKS Dobrocin

    Sparta Oleszna           –           Zryw Gola Świdnicka

    Sparta Ostroszowice –           LKS Gilów

    LKS II Bystrzyca Górna       –           Victoria Tuszyn

    Kłos Lutomia –           Klubokawiarnia Roztocznik

    12. kolejka (28 października)

    Klubokawiarnia Roztocznik –           Ślężanka Tąpadła

    Victoria Tuszyn          –           Kłos Lutomia

    LKS Gilów     –           LKS II Bystrzyca Górna

    Zryw Gola Świdnicka            –           Sparta Ostroszowice

    LKS Dobrocin            –           Sparta Oleszna

    Płomień Makowice     –           Orzeł Piława Dolna

    Dąb Mościsko            –           Orzeł Przerzeczyn Zdrój

    Piast Jaźwina –           Gryf Burkatów

    13. kolejka (4 listopada)

    Ślężanka Tąpadła       –           Gryf Burkatów

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój        –           Piast Jaźwina

    Orzeł Piława Dolna    –           Dąb Mościsko

    Sparta Oleszna           –           Płomień Makowice

    Sparta Ostroszowice –           LKS Dobrocin

    LKS II Bystrzyca Górna       –           Zryw Gola Świdnicka

    Kłos Lutomia –           LKS Gilów

    Klubokawiarnia Roztocznik –           Victoria Tuszyn

    14. kolejka (11 listopada)

    Victoria Tuszyn          –           Ślężanka Tąpadła

    LKS Gilów     –           Klubokawiarnia Roztocznik

    Zryw Gola Świdnicka            –           Kłos Lutomia

    LKS Dobrocin            –           LKS II Bystrzyca Górna

    Płomień Makowice     –           Sparta Ostroszowice

    Dąb Mościsko            –           Sparta Oleszna

    Piast Jaźwina –           Orzeł Piława Dolna

    Gryf Burkatów           –           Orzeł Przerzeczyn Zdrój

    15. kolejka (18 listopada)

    Ślężanka Tąpadła       –           Orzeł Przerzeczyn Zdrój

    Orzeł Piława Dolna    –           Gryf Burkatów

    Sparta Oleszna           –           Piast Jaźwina

    Sparta Ostroszowice –           Dąb Mościsko

    LKS II Bystrzyca Górna       –           Płomień Makowice

    Kłos Lutomia –           LKS Dobrocin

    Klubokawiarnia Roztocznik –           Zryw Gola Świdnicka

    Victoria Tuszyn          –           LKS Gilów