Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend

Piłkarski weekend

0

Najbliższy weekend tradycyjnie będzie obfitował w mecze piłkarskie. Poniżej szczegółowy plan rozgrywek od III ligi po B-klasę.

 

III liga

 

Sobota 25.08

Pogoń Świebodzin – Promień Żary (17:00)
Prochowiczanka Prochowice – Foto-Higiena Gać (17:00)
Sprotavia Szprotawa – Polonia Trzebnica (17:00)
Ślęza Wrocław – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie (17:00)
Orzeł Międzyrzecz – Lechia Dzierżoniów (16:00)
Piast Karnin – Orzeł Ząbkowice Śląskie (17:00)
Ilanka Rzepin – Polonia Świdnica (16:00)
Lechia Zielona Góra – Bielawianka Bielawa (17:00)

 

IV liga

 

Sobota 25.08
Nysa Zgorzelec – Sokół Wielka Lipa (17:00)
Piast Nowa Ruda – AKS Strzegom (17:00)
Olimpia Kowary – GKS Kobierzyce (17:00)
Nysa Kłodzko – Granica Bogatynia (17:00)
Łużyce Lubań – Karkonosze Jelenia Góra (16:00)

Niedziela 26.08
Orkan Szczedrzykowice – Miedź II Legnica (15:00)
Piast Zawidów – Piast Żmigród (16:00)
Orla Wąsosz – Pogoń Oleśnica (17:00)

Klasa okręgowa

 

Niedziela 26.08

Piławianka Piława Górna – Karolina Jaworzyna Śląska (17.00)
Kryształ Stronie Śląskie – LKS Bystrzyca Górna (17.00)
Bielawianka II Bielawa – Pogoń Pieszyce (11.00)
Trojan Lądek Zdrój – Zjednoczeni Żarów (17.00)
Stal Świdnica – Iskra Jaszkowa Dolna (17.00)
Unia Złoty Stok – Grom Witków (17.00)
MKS Szczawno Zdrój – Victoria Świebodzice (17.00)

 

Klasa A

 

Niedziela 26.08

Zdrój Jedlina Zdrój – Biały Orzeł Mieroszów (17.00)
Victoria II Świebodzice – Nysa Kłaczyna (17.00)
Sudety Dziećmorowice – Cukrownik Pszenno (17.00)
Gwarek Wałbrzych – Czarni Wałbrzych (11.00)
Skalnik Czarny Bór – Górnik Boguszów-Gorce (17.00)
Wenus Nowice – Zagłębie Wałbrzych (11.00)
Zieloni Mrowiny – Rawa Boleścin (17.00)
Włókniarz Głuszyca – Granit Roztoka (17.00)

Klasa B – grupa I Świdnica

 

Niedziela 26.08

Spółdzielca Marcinowice – Płomień Dobromierz (12.00)
Wodospad Zastruże – Tęcza Bolesławice (11.00)
Grom Panków – Unia Jaroszów (11.00)
Błyskawica Kalno – Błękitni Słotwina (11.00)
Zryw Łażany – WKS Goczałków (11.00)
LKS Piotrowice Świdnickie – Granit Rogoźnica (11.00)
Herbapol Stanowice – LKS Wiśniowa (11.00)
Orzeł Witoszów – Wierzbianka Wierzbna (11.00)

Klasa B – grupa II Świdnica

Niedziela 26.08

Ślężanka Tąpadła – Zryw Gola Świdnicka (14.00)
LKS Dobrocin – LKS Gilów (14.00)
Płomień Makowice – Victoria Tuszyn (11.00)
Dąb Mościsko – Klubokawiarnia Roztocznik (14.00)
Piast Jaźwina – Kłos Lutomia (11.00)
Gryf Burkatów – LKS II Bystrzyca Górna (11.00)
Orzeł Przerzeczyn Zdrój – Sparta Ostroszowice (11.00)
Orzeł Piława Dolna – Sparta Oleszna (12.00)