Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarska środa – wyniki

Piłkarska środa – wyniki

0

Nowy piłkarski sezon rozkręcił się na dobre, przedstawiamy zatem wyniki z boisk III i IV-ligowych, klasy okręgowej oraz klasy A i B.

III Liga

Orzeł Międzyrzecz- Polonia Świdnica 1:1

Foto Higiena Gać- Promień Żary 0:3

Pogoń Świebodzin- Polonia Trzebnica 3:0

Prochowiczanka Prochowice- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:2

Sprotavia Szprotawa- Lechia Dzierżoniów 0:1

Ślęza Wrocław- Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:1

Piast Karnin- Bielawianka Bielawa 1:0

Ilanka Rzepin- Lechia Zielona Góra 1:0

 

IV Liga

Pogoń Oleśnica- AKS Strzegom 2:2

Piast Nowa Ruda- GKS Kobierzyce 5:0

Orla Wąsocz- Granica Bogatynia 2:2

Nysa Kłodzko- Piast Żmigród 0:2

Łużyce Lubań- Miedź II Legnica 2:1

Piast Zawidów- Sokół Wielka Lipa 0:2

Orkan Szczedrzykowice- Nysa Zgorzelec 1:1

Karkonosze Jelenia Góra- Olimpia Kowary 1:0

 

Klasa Okręgowa

Karolina Jaworzyna Śląska- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:1

Piławianka Piława Górna- Pogoń Pieszyce 3:2

Kryształ Stronie Śląskie- Zjednoczeni Żarów 0:0

Bielawianka II Bielawa- Iskra Jaszkowa Dolna 2:7

Trojan Lądek Zdrój- Grom Witków 5:3

Stal Świdnica- Victoria Świebodzice 4:0

Unia Złoty Stok- MKS Szczawno Zdrój 5:1

LKS Bystrzyca Górna- Górnik II Wałbrzych 4:1

 

Klasa A

Nysa Kłaczyna- Biały Orzeł Mieroszów 1:4

Zdrój Jedlina Zdrój- Cukrownik Pszenno 1:3

Victoria II Świebodzice- Czarni Wałbrzych 0:2

Sudety Dziećmorowice- Górnik Boguszów- Gorce 1:0

Gwarek Wałbrzych- Zagłębie Wałbrzych 4:0

Skalnik Czarny Bór- Rawa Boleścin 1:2

Wenus Nowice- Granit Roztoka 2:2

Zieloni Mrowiny- Włókniarz Głuszyca 2:2

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- Tęcza Bolesławice 0:4

Płomień Dobromierz- Unia Jaroszów 0:5

Wodospad Zastruże- Błękitni Słotwina 1:3

Grom Panków- WKS Goczałków 0:6

Błyskawica Kalno- Granit Rogoźnica 5:1

Zryw Łażany- LKS Wiśniowa 1:3

LKS Piotrowice Świdnickie- Wierzbianka Wierzbna 1:4

Herbapol Stanowice- Orzeł Witoszów 2:0

 

Grupa II Świdnica

Zryw Gola Świdnicka- Victoria Tuszyn 1:1

LKS Dobrocin- Klubokawiarnia Roztocznik 1:2

Płomień Makowice- Kłos Lutomia 5:2

Dąb Mościsko- LKS II Bystrzyca Górna 4:5

Piast Jaźwina- Sparta Ostroszowice 1:2

Gryf Burkatów- Sparta Oleszna 1:3

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Orzeł Piława Górna 2:8