Strona główna Kultura Kino na szpilkach

Kino na szpilkach

6

Projekcją jednego z ostatnich przebojów kinowych zadebiutuje nowa, cykliczna impreza. „Kino na szpilkach” to wspólna propozycja Cinema 3D, Galerii Świdnickiej i Stowarzyszenia Kobiet w Świdnicy. Film to dopiero początek całego wydarzenia.

Spotkanie rozpocznie się najbliższy piątek, 31 sierpnia, seansem o godzinie 18.00 w kinie Cinema 3D. Po projekcji zaplanowano szereg atrakcji: pokaz najnowszej kolekcji firmy Orsay, porady kosmetyczne i fryzjerskie, a także słodki akcent wieczoru – degustacja pralinek z kawiarni Choice. Będzie też symboliczny kieliszek szampana. Warunek uczestnictwa jest oczywiście jeden – w imprezie mogą wziąć udział jedynie panie. Najlepiej w szpilkach!

Od samego początku funkcjonowania kina myśleliśmy o specjalnych spotkaniach dla pań. Startujemy lekką komedią, a jest to zarazem ostatni dzień akcji „Tanie oglądanie” i bilety na ten specjalny seans kosztują jedynie 15 złotych – zaprasza Katarzyna Dzwoniarska, dyrektor kina. Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy, którym kieruje Violetta Zdziechowska – Mazurek, nie po raz pierwszy współorganizuje spotkanie dla pań. – Wiem, że świdniczanki oczekują takich spotkań, aktywnie w nich uczestniczą i tak na pewno będzie tym razem. Kobiety lubią przebywać w swoim towarzystwie, mają swoje „babskie” sekrety, a spotkanie, połączone z filmowym seansem, to dodatkowa atrakcja – podkreśla prezes Stowarzyszenia.

W przedsięwzięcie włączyła się także Galeria Świdnicka. – Staramy się od samego początku funkcjonowania centrum, by było ono nie tylko miejscem robienia zakupów, ale by spędzanie tu czasu było po prostu przyjemne. Damskie spotkania w kinie to tradycja, kultywowana przez największe sieci filmowe. Świetnie, że zaistnieją także w Świdnicy – mówi Beata Moskal – Słaniewska, specjalista ds. marketingu Galerii Świdnickiej.

Spotkania w ramach „Kina na szpilkach” odbywać się będą co miesiąc, w ramach ciekawych premier – oczywiście w Cinema 3D w Galerii Świdnickiej.

opr.red.

 

 

Poprzedni artykułZnów przylecą samoloty
Następny artykułPoświęcono nowy cmentarz