Strona główna Sport Moto Hupało i Fiołek drudzy w Rajdzie Rzeszowskim

Hupało i Fiołek drudzy w Rajdzie Rzeszowskim [WIDEO/FOTO]

3

Dzięki drugiemu miejscu w Rajdzie Rzeszowskim świdnicka załoga Tomasz Hupało-Rafał Fiołek jest od ostatniej soboty wiceliderem klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski. – Do zwycięzcy straciliśmy na mecie prawie minutę – mówi pilot zespołu Rafał Fiołek. Świdnicka załoga utrzymuje dobrą passę i po czerwcowym zwycięstwie w Rajdzie Karkonoskim tym razem udało się „wykręcić” drugi czas.

Zdjęcia Tomasz Filipiak

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego startu – dodaje Tomasz Hupało, kierowca. – Był to naprawdę trudny technicznie rajd, z dużą liczbą zakrętów i leśnych odcinków. Obaj zawodnicy podkreślają duży wkład mechaników z AutoMaxService. – Cały rajd przebiegł bezusterkowo, za co należą się specjalne podziękowania dla Łukasz Jurgi, który znakomicie przygotował nam samochód – cieszy się Fiołek.

Bilans weekendu dla Hupało Rally Team to II miejsce w Citroën Rally Challenge, II miejsce w klasie 6RPP oraz awans w klasyfikacji generalnej na drugą pozycję.

Na kolejną eliminację Rajdowego Pucharu Polski zapraszamy w dniach 14-15 września do Wisły. Świdnicki zespół już teraz zapowiada zaciętą walkę o utrzymanie drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej RPP.

 

Poprzedni artykułWpadli z narkotykami
Następny artykułWięcej pracy na wiosnę