Cyrk Zalewski w Świdnicy [KONKURS]

  0

  7 sierpnia (wtorek) największy i najbardziej znany w Polsce cyrk – Cyrk Zalewski – wystąpi w Świdnicy. To część 10 – miesięcznej trasy po Polsce, podczas której cyrkowy namiot Zalewskich stanie w ponad 200 miastach, ich artyści zagrają ponad 250 przedstawień, które zobaczy niemal 300 tys. widzów. Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy sześć podwójnych wejściówek!

  Sezon 2012 będzie wyjątkowy. W tym roku przypada bowiem 20 – lecie istnienia Cyrku Zalewski. Ogromny rozmach organizacyjny, najwyższy poziom artystyczny, profesjonalna oprawa i najlepsi artyści, od wielu lat są wizytówką Zalewskich. Jednak z okazji okrągłej rocznicy pracy artystycznej właściciele cyrku za punkt honoru wzięli udowodnienie całej Polsce, że nie mają sobie równych. Dla swoich widzów i wielbicieli przygotowali atrakcje, jakich Polska dotąd nie widziała. Z okazji 20-lecia cyrku Kamil Zalewski (Książę Cyrkowców) wraz ze swoim zespołem przygotował WIELKIE SHOW ILUZJI. Po wielu miesiącach ciężkich prób, przygotowań choreografii, skomplikowanych elementów technicznych, oprawy muzycznej i rekwizytów – powstał spektakl iluzjonistyczny na najwyższym światowym poziomie.

  Elementy ryzyka zapewni El Diablo, linoskoczek balansujący bez zabezpieczenia nad… klatką z lwami. Po raz pierwszy w Polsce wystąpią także artyści z Ekwadoru i Kolumbii – duet DIORO, którzy swoim kołem śmierci sprawią, że widzowie na parę chwil wstrzymają oddech. W programie wystąpi także wspaniała Inka Kalachevska (trapez), uczestniczka półfinałów „Mam Talent” , a także clown Puccino, żonglujący nogami Jan Navratill, a także lwy, konie, wielbłądy, kozy, a nawet jeżozwierze…

  W tym roku w zabawę na arenie mogą włączyć się także widzowie. Dla chętnych i odważnych konkurs jazdy na koniu… z którego dość łatwo spaść… – Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych przedstawień w całej Polsce. Mogę zapewnić, że nie będziecie Państwo zawiedzeni, a sztuka cyrkowa w naszym wykonaniu, dostarczy Państwu i Waszym dzieciom wspaniałych wrażeń – mówi Ewa Zalewska, właścicielka Cyrku Zalewski i była artystka-akrobatka.

  W Świdnicy Cyrk Zalewski wystąpi we wtorek, 7 sierpnia o godz. 17.30, Ul. Marii Curie Skłodowskiej/Zamenhoffa.

   Cyrk Zalewski

  Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz  (8 pokoleń). We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program „Gwiezdny Cyrk“ z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej – artykułów i sesji zdjęciowych. Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Association.

  Kamil Zalewski jest synem Stanisława i Ewy Zalewskich – twórców Cyrku Zalewski. Zalewscy są jednocześnie pomysłodawcami i organizatorami największej imprezy cyrkowej w Polsce – Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej.

  KONKURS – zaproszenia na spektakl w Świdnicy!

  Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy sześć podwójnych zaproszeń na spektakl 7 sierpnia w Świdnicy (zaproszenie dla osoby dorosłej i dziecka w wieku do 10 lat). By stać się właścicielem jednego z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jubileusz w tym roku obchodzi Cyrk Zalewski?

  Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 6 sierpnia, do godziny 12.00. E-mail z odpowiedzią, imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu (do wiadomości Redakcji) oraz zgodą na publikacje imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl należy przesłać na adres [email protected] W tytule proszę wpisać „Cyrk Zalewski”. Zaproszenia będą czekały w kasie cyrku przed spektaklem.

  Poprzedni artykułRusza Międzynarodowy Turniej Piłkarski Silesian Cup
  Następny artykułNowy wóz dla strażaków