Wybierz film promujący Świdnicę [ZOBACZ FILMIKI]

  27

  Konkurs na film promujący nasze miasto trwa. O główną nagrodę walczą trzy filmiki. W wyborze tego najlepszego pomogą świdniczanie – mówi Monika Żmijewska z biura prezydenta  Świdnicy.

  Po pierwszej selekcji komisja konkursowa wybrała trzy najlepsze filmy: „Visit the Inside”, „Świdnica – rynek z tradycjami” oraz „Świdnica – miasto uśmiechu”, ale o pomoc w wyborze tego jedynego, najlepszego postanowiła poprosić świdniczan.

  Teraz to od mieszkańców Świdnicy zależy, który z tych trzech filmów stanie się spotem promującym nasze miasto. Aby zagłosować wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected] (poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące treści e-maila).

  Głosowanie zakończy się 1 sierpnia.

  Wśród wszystkich, którzy oddadzą głos na jeden z filmów, rozlosowane zostaną drobne upominki.

  oprac . tepe

  Zobacz filmiki i oddaj swój głos

  „Świdnica – rynek z tradycjami”

  „Visit the Inside”

  „Świdnica – miasto uśmiechu”

  Tak powinien wyglądać e-mail wysłany na adres [email protected]

  Temat wiadomości: tytuł filmu

  Treść e-maila:

  Głosuję na film  ………………………..

  Imię:………………………………………
  Nazwisko:……………………………….
  Telefon:………………………………….

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przeprowadzenia konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) przez organizatora konkursu dla celów związanych z przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem konkursu.

  Poprzedni artykułAKS wyraźnie lepszy od Polonii
  Następny artykułDom uratowany, stodoła spłonęła [FOTO]