Truskawka na weekend

  4

  Po weekendzie teatralnym już w najbliższy piątek Świdnica rozpocznie weekend koncertowy. Zaczniemy od występów na Rynku, a dzień później w sobotę będziemy się bawić w Parku Centralnym na finale Truskawki.

  W ciągu dwóch dni w Świdnicy będzie można zobaczyć i usłyszeć 8 wykonawców z 6 miast i 2 krajów. W pierwszej kolejności w piątek 13 lipca zaprezentują się francuscy DJ’e Yayoland oraz Jean-Paul Dub. Ich występ zacznie się o godzinie 18:00 na balkonie Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43) – informuje Bartek Łabuda, ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  Daniem głównym będzie finałowy koncert przeglądu Truskawka, który rozpocznie się w sobotę 14 lipca o godzinie 16:00 w Parku Centralnym obok hali sportowej. Kolejność występów zostanie rozlosowana w dniu imprezy, a o nagrodę główną (2000pln) będą walczyć BagdadErroRGuys of DestructionJohnny Trzy Palce oraz JTBS. W trakcie koncertów w pobliskiej hali sportowej odbędzie się organizowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Fundację Salutare mecz pokazowy koszykówki na wózkach (również godzina 16:00) a na zakończenie imprezy wystąpi gość specjalny: Defekt Muzgó. Całość poprowadzi Daniel Piórek (ex-Zakaz Wjazdu).

  Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego, sobotniego grillowania i uczestnictwa w wydarzeniach w Parku Centralnym w piknikowej atmosferze. Osoby, które pojawią się najwcześniej będą miały szanse wygrać wiele nagród, m.in.: rower ,wejściówki do kina Cinema 3D, zaproszenia na pizzę, podwójne zaproszenie na kolację, piłkę Bayernu Monachium.

  Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

  Poprzedni artykułRuszyła budowa LIDLa
  Następny artykułPościg za pijanymi chuliganami