Ruszają zapisy na regaty

  3

  Regaty „Książęcy Szkwał 2012” o Puchar Księstwa Świdnicko-Jaworskiego w klasie OMEGA w systemie przesiadkowym zaplanowano w dniach 14-16 września. To prawdziwa gratka dla miłośników żeglowania. Organizatorem regat jest ponownie Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” przy współpracy Świdnickiego Klubu Żeglarskiego „Qbryg”. W tym roku będzie to już dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy.

  Wpisowe od załogi biorącej udział w regatach dzięki dofinansowaniu miasta Świdnica wyniesie 60 zł. Trzydniowe wyżywienie to koszt 120 zł od osoby. Noclegi zaplanowano w cenie od 200 do 340 zł za dwa noclegi w pokojach dwuosobowych lub w domkach z pełnym węzłem sanitarnym (4-5 osobowych). Na regaty mogą się również wybrać kibice. Dla nich zorganizowany zostanie turniej piłki siatkowej oraz możliwość korzystania ze sprzętu pływającego (rowery wodne). Na sobotę zaplanowano biesiadę żeglarską przy ognisku.

  Na jezioro w Sławie w województwie lubuskim wypłynąć może ok. 20 łodzi. Zgłoszenia od osób, które chcą wziąć udział w regatach przyjmuje Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” (tel. 074-852-02-90, ul. Wewnętrzna 2, 58-100 Świdnica) do dnia 10 września. Z uwagi na jubileuszową edycję tegorocznych regat, każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę – informuje Monika Żmijewska z UM w Świdnicy.

  Deklaracje i regulamin na stronie um.swidnica.pl

  Poprzedni artykułPrzybywa przydomowych oczyszczalni
  Następny artykułJaworzyna wygrywa turniej w Bolesławicach